joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

I EDYCJA LIGI PRZEŁAJOWEJ ZA NAMI

Dnia 26.09, przy zachmurzonym niebie i lekko padającym deszczu,  na stadionie OSiR w Bogatyni rozegrany został Indywidualny Bieg Przełajowy „Złoty Liść” , który był I edycja Ligi Przełajowej Szkół Podstawowych sezonu 2017/18.

Liga składa się z 3 edycji ( jesienny bieg „Złoty Liść” oraz 2 biegi wiosenne „Witaj Wiosno” i „Ku Słońcu”), w której zawodnicy zdobywają punkty za poszczególne miejsca. O końcowym sukcesie zawodnika decyduje suma punktów zdobytych podczas wszystkich 3 biegów.

W zawodach udział wzięło 116 uczniów z 6 szkół (SP 1 Bogatynia, SP 3 Bogatynia, SP 4 Bogatynia, SP 5 Bogatynia, SP Porajów oraz jeden zawodnik SP Opolno) z  terenu Miasta  i Gminy. Dziewczęta i chłopcy mieli do przebiegnięcia ok.900 metrów. W tym roku, po reformie szkolnictwa, pierwszy raz w biegach wystartowali zawodnicy z 7 klasy szkoły podstawowej oraz z uczniowie przekształconej z Gimnazjum nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4.

Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymali medale (miejsca 1-3) oraz dyplomy (miejsca 1-6). Mamy nadzieję, że na wiosnę liczba uczestników będzie większa bo wystartują w niej szkoła z Działoszyna i więcej uczniów z Opolna, której zabrakło już w kolejnych szkolnych zawodach.

WYNIKI I EDYCJI LIGI PRZEŁAJOWEJ

DZIEWCZĘTA











Rocznik  2007



Pkt

Czas







1

Lech

Kornelia

SP 1 Bogatynia

10

04:09

2

Varl

Emilia

SP 5 Bogatynia

9

04:12

3

Stecyk

Hanna

SP 4 Bogatynia

8

04:23

4

Lorek

Zofia

SP 1 Bogatynia

7

04:28

5

Spich

Kinga

SP 1 Bogatynia

6

04:28

6

Szczotka

Zuzanna

SP 4 Bogatynia

5

04:33

7

Hołdowska

Nadia

SP Porajów

4

04:35

8

Olejarz

Zofia

SP 1 Bogatynia

3

04:39

9

Chomiuk

Amelia

SP Porajów

2

04:44

10

Budzicz

Amelia

SP Porajów

1

04:46

11

Jurewicz

Oliwia

SP 1 Bogatynia


04:53

12

Zaremba

Oktawia

SP 1 Bogatynia


04:55

13

Cuber

Weronika

SP 1 Bogatynia


04:56

14

Soroka

Aleksandra

SP 1 Bogatynia


05:56

15

Socała

Martyna

SP 4 Bogatynia


06:02

16

Krawczyk

Joanna

SP 5 Bogatynia


06:03

17

Szulc

Zuzanna

SP 4 Bogatynia


06:04

18

Małek

Dominika

SP 4 Bogatynia


06:05

19

Lewczuk

Amelia

SP 1 Bogatynia


06:06

20

Jochyn

Julia

SP 5 Bogatynia


06:08

21

Lauf

Monika

SP 1 Bogatynia


06:09







Rocznik 2006











1

Raczyńska

Oliwia

SP 1 Bogatynia

10

03:33

2

Spich

Kaja

SP Porajów

9

03:35

3

Miałki

Martyna

SP 1 Bogatynia

8

03:52

4

Pujszo

Emilia

SP 5 Bogatynia

7

04:07

5

Płonka

Aleksandra

SP 1 Bogatynia

6

04:09

6

Kurczyk

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

5

04:27

7

Dębek

Nikola

SP Porajów

4

04:34

8

Borowik

Oliwia

SP 3 Bogatynia

3

05:08

9

Wysocka

Julia

SP 3 Bogatynia

2

05:10

10

Firlet

Weronika

SP 3 Bogatynia

1

05:19

11

Kurantowicz

Oliwia

SP 1 Bogatynia


05:27

12

Cichosz

Wiktoria

SP 5 Bogatynia


05:43

13

Szwewczyk

Patrycja

SP 3 Bogatynia


06:41

14

Weg

Hanna

SP 3 Bogatynia


06:42

15

Wołodźko

Martyna



06:43







Rocznik 2005



Pkt








1

Dmochowska

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

10

03:33

2

Modrzyńska

Maria

SP Porajów

9

03:45

3

Jakiel

Gabriela

SP 3 Bogatynia

8

03:47

4

Piechurska

Sylwia

SP 3 Bogatynia

7

03:48

5

Węsławowicz

Julia

SP Porajów

6

03:49

6

Liszka

Karolina

SP 1 Bogatynia

5

04:03

7

Kumoś

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

4

04:07

8

Korniak

Nikola

SP Porajów

3

04:08

9

Krzeszowiec

Oliwia

SP Porajów

2

04:13

10

Jadczuk

Wiktoria

SP 3 Bogatynia

1

05:13

11

Włos

Aleksandra

SP 3 Bogatynia


05:14







Rocznik 2004



Pkt








1

Nowacka

Anita

SP 4 Bogatynia

10

03:21

2

Belkner

Anna

SP 3 Bogatynia

9

03:32

3

Wrzesińska

Zuzanna

SP 4 Bogatynia

8

03:49

4

Mania

Kornelia

SP 5 Bogatynia

7

03:55

5

Łabędź

Martyna

SP 4 Bogatynia

6

03:59

6

Mikołajczyk

Maja

SP 4 Bogatynia

5

04:04

7

Fijałkowska

Tamara

SP 5 Bogatynia

4

04:13

8

Jakubowska

agnieszka

SP 3 Bogatynia

3

04:35

9

Kuchciak

jowita

SP 4 Bogatynia

2

04:47

10

Nawrocka

Klaudia

SP 5 Bogatynia

1

05:27

11

Cichosz

Aleksandra

SP 5 Bogatynia


05:30

12

Cierzniak

Aleksandra

SP 5 Bogatynia


05:37







Rocznik 2007











1

Staniszewski

Filip

SP Porajów

10

03:25

2

Majewski

Filip

SP Porajów

9

03:33

3

Abdalla

Michał

SP 3 Bogatynia

8

03:37

4

Stanek

Tymoteusz

SP 1 Bogatynia

7

03:39

5

Madej

Ksawery

SP 5 Bogatynia

6

03:50

6

Niechwiedowicz

Michał

SP 1 Bogatynia

5

03:56

7

Jastrzębski

Fabian

SP Porajów

4

04:01

8

Fijałkowski

Wojciech

SP 5 Bogatynia

3

04:09

9

Bohdanowicz

Tomasz

SP 1 Bogatynia

2

04:15

10

Janiak

Cyprian

SP 5 Bogatynia

1

04:16

11

Suseł

Gabriel

SP 5 Bogatynia


04:17

12

Kembłowski

Sergiusz

SP 1 Bogatynia


04:18

13

Przygoda

Olaf

SP 5 Bogatynia


04:23

14

Krasnosielski

Paweł

SP Porajów


04:26

15

Nietrzeba

Tomasz

SP Porajów


04:27

16

Hosiawa

Sebastian

SP Porajów


04:28

17

Barczyk

Gracjan

SP 5 Bogatynia


04:29

18

Urbanowicz

Bartłomiej

SP 1 Bogatynia


04:41

19

Woźnicki

Natan

SP 1 Bogatynia


04:48

20

Poźniak

Kacper

SP 1 Bogatynia


04:51

21

Iwanowski

Xawier

SP 1 Bogatynia


04:52

22

Pernówka

Oskar

SP 5 Bogatynia


05:01

23

Bunak

Michał

SP 1 Bogatynia


05:38

24

Bochnia

Dorian

SP 5 Bogatynia


05:42

25

Wieliczko

Alan

SP 5 Bogatynia


05:43

26

Kaczmarczyk

Kuba

SP 5 Bogatynia


06:40

27

Kuchmistrz

Eryk

SP 5 Bogatynia


06:41







Rocznik 2006



Pkt








1

Skorupa

Mateusz

SP 3 Bogatynia

10

03:21

2

Kapciak

Marcel

SP 3 Bogatynia

9

03:33

3

Kurantowicz

dawid

SP Porajów

8

03:40

4

Goś

Łukasz

SP 3 Bogatynia

7

03:43

5

Skrobisz

Adrian

SP Porajów

6

03:59

6

Ociepka

Paweł

SP 1 Bogatynia

5

04:06

7

Latawiec

Damian

SP Porajów

4

06:43






Rocznik 2005











1

Jastrzębski

Wiktor

SP Porajów

10

03:14

2

Zieniewicz

Kuba

SP 3 Bogatynia

9

03:22

3

Puchowski

Dorian

SP 4 Bogatynia

8

03:24

4

Mirek

Michał

SP 1 Bogatynia

7

03:26

5

Szymański

Igor

SP 5 Bogatynia

6

03:33

6

Jackowiak

Konrad

SP 1 Bogatynia

5

03:34

7

Fuławka

Michał

SP 3 Bogatynia

4

03:35

8

Benitez

Samuel

SP 3 Bogatynia

3

03:41

9

Młynarczyk

Oliwier

SP 1 Bogatynia

2

03:59

10

Czarnecki

Bartosz

SP 1 Bogatynia

1

04:17

11

Suliga

Przemysław

SP 3 Bogatynia


04:56







Rocznik 2004











1

Baran

Piotr

SP 3 Bogatynia

10

02:55

2

Wapnarczuk

Maciej

SP 4 Bogatynia

9

03:01

3

Mały

Samuel

SP 3 Bogatynia

8

03:14

4

Arnista

Jakub

SP 4 Bogatynia

7

03:16

5

Młodzianowski

Michał

SP 3 Bogatynia

6

03:35

6

Dynus

Wiktor

SP 4 Bogatynia

5

03:37

7

Romanowski

Filip

SP 3 Bogatynia

4

03:49

8

Tabak

Wiktor

SP 4 Bogatynia

3

03:51

9

Stępień

Jakub

SP Opolno

2

04:00

10

Piotrowski

Stanisław

SP 3 Bogatynia

1

04:07

11

Chyła

Mateusz

SP 3 Bogatynia


04:51

Organizator
Imprez Międzyszkolnych
mgr Wojciech Mikulski

Więcej zdjęć w GALERII