joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Odbyła się Sportowa Olimpiada Karnawałowa Dla Osób Niepełnosprawnych

W niedzielę 04 lutego 2018r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbyła się Sportowa Olimpiada Karnawałowa Dla Osób Niepełnosprawnych zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. We wspólnym świętowaniu uczestniczyły osoby niepełnosprawne z : DPS „Jędrek” w Opolnie Zdroju, Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Opolnie Zdroju, Pracowni Integracyjnej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury „Bez Barier”, TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Porajowie, Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni oraz Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi.

Po oficjalnym otwarciu imprezy przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia do spraw Inwestycji Pana Konrada Wysockiego oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni Pana Andrzeja Rogojszę , uczestnicy przystąpili do zmagań w przygotowanych specjalnie dla nich konkurencjach. Mogli wykazać się swoją sprawnością podczas skakania na piłce czy celnością grając w kręgle lub strzelając do bramki. W przerwie od sportowych emocji goście wykonywali ozdoby i maski karnawałowe pod okiem Pani Agaty Kamieniew-Bernaszuk i Pani Elżbiety Cieślińskiej oraz uczestniczyli w tańcach prowadzonych przez Marcina Woronieckiego i gościa specjalnego Klauna Jejku. Organizatorzy zapewnili także słodki poczęstunek w formie ciasta. Na zakończenie festynu odbył się pokaz teatralny Klauna oraz wręczenie pucharów, dyplomów, medali oraz drobnych upominków w postaci firmowych szaliczków.

Serdecznie dziękujemy Pani Emilii Kurzątkowskiej za pomoc w organizacji festynu. Dziękujemy również: Marcinowi Woronieckiemu za oprawę muzyczną festynu oraz pomoc w jej prowadzeniu, Stowarzyszeniu Sportowemu GLADIATOR, Pani Agacie Kamieniew-Bernaszuk i Pani Elżbiecie Cieślińskiej za działania plastyczne.

Więcej zdjęć w GALERII