joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

PIŁKARZE RĘCZNI Z CZWÓRKI NAJLEPSI W GMINIE

Sukcesem uczniów ze Szkoły podstawowej nr 4 w Bogatyni zakończyły się rozegrane 18.02 w sali  Szkoły podstawowej nr 3 w Bogatyni Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych.

Turniej, w którym wystartowały 3 szkoły z terenu Miasta i Gminy (SP 3 i SP 4 Bogatynia i SP Działoszyn), był bardzo wyrównany, emocjonujący i obfitował w wiele akcji charakterystycznych dla gry w piłkę ręczną. Każdy mecz był bardzo zacięty i dostarczył wielu wrażeń licznie zgromadzonej młodzieży.

 

Najlepsza drużyna okazali się uczniowie bogatyńskiej „Czwórki”, którzy wygrali swoje dwa mecz, zdobyli złote medale i unieśli w geście triumfu puchar za mistrzostwo. Drugie miejsce i srebrne medale, po zwycięstwie 10:4 z SP 3, zdobyli uczniowie z Działoszyna. Bardzo gościnni okazali się gospodarze, którzy przegrali dwa mecze i tym samym zajęli 3 miejsce i otrzymali brązowe krążki turnieju.

Chłopcy z SP 4 i SP Działoszyn awansowali do półfinału powiatowego i mamy nadzieję, że pokonają swoich rywali i awansują do finału Mistrzostw Powiatu. Życzymy im tego z całego serca i czekamy na dobre wieści z parkietów.

Wyniki turnieju chłopców

SP 4 Bogatynia       -           SP Działoszyn                     9:7

SP Działoszyn         -           SP 3 Bogatynia                   10:4

SP 4 Bogatynia       -           SP 3 Bogatynia                   9:7

TABELA

1.         SP 4 Bogatynia       4 pkt    (19:16)

2.         SP Działoszyn        2 pkt   (17:13)

3.         SP 3 Bogatynia       0 pkt    (13:20)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bogatyni – Kacper Brędowski, Jakub Pujszo, Oskar Płowuszyński, Paweł Opiatowoski, Bartosz Tyszkiewicz, Wojciech Halas, Miłosz Sidorowicz, Igor Długosz, Bartek Włos, Michał Urabański, Michał Drozdek. Opiekun Tomasz Pistiolis.

Szkoła Podstawowa w Działoszynie – Dominik Majak, Kacper Banak, Wiktor Krauze, Maksymilian Stawiarski, Jakub Danielec, Karol Sojka, Klaudiusz Musielak, Patryk Kiszel, Krystian Mieciecki, Kordian Krauze, Krzysztof Olenkiewicz. Opiekun Remigiusz Pluciński.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni – Cezary Miłuch, Jaromir Wysocki, Filip Kaczkowski, Adrian Piotrowski, Patryk Mróz, Marcin Olesiński, Jakub Szymański, Adrian Pruchnik, Samuel Mały, Igor Wydrzyński. Opiekun Nowak Stanisław.

Organizator Imprez Międzyszkolnych

Wojciech Mikulski

Więcej zdjęć w GALERII