joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

I EDYCJA LIGI PRZEŁAJOWEJ ZA NAMI

Dnia 17.04, przy pięknej słonecznej pogodzie,  na stadionie OSiR w Bogatyni rozegrany został Indywidualny Bieg Przełajowy „Witaj Wiosno” , który był II edycja Ligi Przełajowej Szkół Podstawowych sezonu 2017/18.

Liga składa się z 3 edycji ( jesienny bieg „Złoty Liść” oraz 2 biegi wiosenne „Witaj Wiosno” i „Ku Słońcu”), w której zawodnicy zdobywają punkty za poszczególne miejsca. O końcowym sukcesie zawodnika decyduje suma punktów zdobytych podczas wszystkich 3 biegów.

W zawodach udział wzięło 125 z 5 szkół (SP 1 Bogatynia, SP 3 Bogatynia, SP 4 Bogatynia, SP 5 Bogatynia, SP Porajów) z  terenu Miasta  i Gminy. Dziewczęta i chłopcy mieli do przebiegnięcia ok.900 metrów. W tym roku, po reformie szkolnictwa, pierwszy raz w biegach wystartowali zawodnicy z 7 klasy szkoły podstawowej oraz z uczniowie przekształconej z Gimnazjum nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4.

Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymali medale (miejsca 1-3) oraz dyplomy (miejsca 1-6). Mamy nadzieję, że na wiosnę liczba uczestników będzie większa bo wystartują w niej szkoła z Działoszyna i więcej uczniów z Opolna, której zabrakło już w kolejnych szkolnych zawodach.

WYNIKI II EDYCJI LIGI PRZEŁAJOWEJ

DZIEWCZĘTA











Rocznik  2007



Pkt

Czas







1

Fuławka

Martyna

SP 3 Bogatynia

10

03:49

2

Sala

Amelia

SP 3 Bogatynia

9

03:51

3

Chomiuk

Amelia

SP Porajów

8

03:52

4

Varl

Emilia

SP 5 Bogatynia

7

04:00

5

Adamczewska

Zosia

SP 1 Bogatynia

6

04:02

6

Dębek

Weronika

SP Porajów

5

04:03

7

Kameduła

Julia

SP 3 Bogatynia

4

04:12

8

Świca

Paulina

SP 5 Bogatynia

3

04:12

9

Omelańska

Kinga

SP 3 Bogatynia

2

04:14

10

Olizarowicz

Anna

SP 3 Bogatynia

1

04:18

11

Kubiś

Hanna

SP 3 Bogatynia


04:20

12

Oparka

Hanna

SP Porajów


04:25

13

Lorek

Zosia

SP 1 Bogatynia


04:26

14

Siemaszko

Maja

SP Porajów


04:27

15

Lech

Kornelia

SP 1 Bogatynia


04:38

16

Szulc

Zuzanna

SP 4 Bogatynia


04:42

17

Cuber

Weronika

SP 1 Bogatynia


04:43

18

Szczotka

Zuzanna

SP 4 Bogatynia


04:43

19

Olejarz

Zosia

SP 1 Bogatynia


04:44

20

Oleksak

Martyna

SP 1 Bogatynia


04:49

21

Sułkowska

Weronika

SP 1 Bogatynia


04:52

22

Socała

Martyna

SP 4 Bogatynia


05:10

23

Sroka

Aleksandra

SP 1 Bogatynia


05:29

24

Gontarek

Natalia

SP 3 Bogatynia


05:34

25

Grass

Oliwia

SP 3 Bogatynia


05:44







Rocznik 2006











1

Tatarczak

Andżelika

SP Działoszyn

10

03:52

2

Polak

Karolina

SP 3 Bogatynia

9

03:57

3

Pujszo

Emilia

SP 5 Bogatynia

8

04:07

4

Drewniacka

Aleksandra

SP 3 Bogatynia

7

04:15

5

Materak

Aleksandra

SP Działoszyn

6

04:19

6

Dębek

Nikola

SP Porajów

5

04:20

7

Listkiewicz

Anna

SP 3 Bogatynia

4

04:34

8

Bogusiewicz

Andżelika

SP Działoszyn

3

04:34

9

Furmanek

Amelia

SP Porajów

2

04:49

10

Pluta

Alicja

SP 3 Bogatynia

1

05:01

11

Bugajna

Dominika

SP 3 Bogatynia


05:03

12

Cicholska

Wiktoria

SP 3 Bogatynia


05:06

13

Olszewska

Wiktoria

SP 3 Bogatynia


05:11

14

Firlet

Weronika

SP 3 Bogatynia


05:14

15

Szewczyk

Patrycja

SP 3 Bogatynia


06:08

16

Wysocka

Julia

SP 3 Bogatynia


06:11

17

Weg

Hanna

SP 3 Bogatynia


06:18







Rocznik 2005



Pkt








1

Jakiel

Gabriela

SP 3 Bogatynia

10

03:27

2

Czerniak

Antonina

SP Działoszyn

9

03:32

3

Gułą

Alicja

SP 5 Bogatynia

8

03:39

4

Modrzyńska

Maria

SP Porajów

7

03:42

5

Jurczyńska

Dominika

SP Działoszyn

6

03:43

6

Piechurska

Sylwia

SP 3 Bogatynia

5

03:49

7

Krzeszowiec

Oliwia

SP Porajów

4

03:54

8

Korniak

Nikola

SP Porajów

3

03:55

9

Węsławowicz

Julia

SP Porajów

2

04:14

10

Szczotka

Iga

SP 3 Bogatynia

1

04:21

11

Bodziony

Julia

SP 3 Bogatynia


04:22







Rocznik 2004



Pkt








1

Bębenek

Aleksandra

SP 3 Bogatynia

10

03:26

2

Mania

Kornelia

SP 5 Bogatynia

9

03:27

3

Wrzesińska

Zuzanna

SP 4 Bogatynia

8

03:40

4

Belkner

Anna

SP 3 Bogatynia

7

03:41

5

Słomian

Oliwia

SP 3 Bogatynia

6

03:52

6

Dymarska

Sara

SP 3 Bogatynia

5

04:01

7

Fijałkowska

Tamara

SP 5 Bogatynia

4

04:30

8

Skoczka

Julia

SP 5 Bogatynia

3

04:32

9

Kuchciak

Jowita

SP 4 Bogatynia

2

04:36

10

Nawrocka

Klaudia

SP 5 Bogatynia

1

05:17

11

Świca

Wiktoria

SP 5 Bogatynia


05:19







Rocznik 2007











1

Staniszewski

Filip

SP Porajów

10

03:16

2

Soszyński

Damian

SP 3 Bogatynia

9

03:18

3

Remian

Borys

SP 3 Bogatynia

8

03:24

4

Kolodziej

Bartosz

SP 3 Bogatynia

7

03:29

5

Wasilewski

Wiktor

SP 3 Bogatynia

6

03:31

6

Madej

Ksawery

SP 5 Bogatynia

5

03:37

7

Baran

Paweł

SP 3 Bogatynia

4

03:42

8

Michał

Abdalla

SP 3 Bogatynia

3

03:48

9

Twardziszewski

Oliwier

SP 3 Bogatynia

2

03:50

10

Fudali

Oliwer

SP 3 Bogatynia

1

03:58

11

Kostera

Błażej

SP 3 Bogatynia


04:01

12

Krasnosielski

Paweł

SP Porajów


04:05

13

Jastrzębski

Fabian

SP Porajów


04:11

14

Fijałkowski

Wojciech

SP 5 Bogatynia


04:16

15

Bohdanowicz

Tomasz

SP 1 Bogatynia


04:17

16

Fernówka

Oskar

SP 5 Bogatynia


04:25

17

Niechwiedowicz

Michał

SP 1 Bogatynia


04:37

18

Iwanowski

Xawier

SP 1 Bogatynia


04:38

19

Janiak

Cyprian

SP 5 Bogatynia


04:43

20

Świątek

Bartek

SP 5 Bogatynia


04:48

21

Wieliczko

Alan

SP 5 Bogatynia


04:52

22

Suseł

Gabriel

SP 5 Bogatynia


04:55

23

Kulak

Jakub

SP 3 Bogatynia


05:04

24

Źdźebło

Łukasz

SP 1 Bogatynia


06:01

25

Bunak

Michał

SP 1 Bogatynia


06:10







Rocznik 2006



Pkt








1

Skorupa

Mateusz

SP 3 Bogatynia

10

03:18

2

Szantyka

Jakub

SP Porajów

9

03:23

3

Kapciak

Marcel

SP 3 Bogatynia

8

03:27

4

Kurantowicz

Dawid

SP Porajów

7

03:36

5

Szemiel

Szymon

SP Działoszyn

6

03:43

6

Łempkowski

Oskar

SP Porajów

5

03:44

7

Milkowski

Szymon

SP Porajów

4

03:49

8

Rajski

Jan

SP Porajów

3

03:50

9

Skrobisz

Adrian

SP Porajów

2

03:50

10

Szantyka

Dominik

SP 3 Bogatynia

1

03:53

11

Hurlak

Mateusz

SP 3 Bogatynia


03:59

12

Dudziński

Nikodem

SP 3 Bogatynia


04:02

13

Dymarski

Nikodem

SP 3 Bogatynia


04:03

14

Goś

Łukasz

SP 3 Bogatynia


04:04






Rocznik 2005











1

Płuciennik

Olaf

SP Działoszyn

10

03:10

2

Zieniewicz

Kuba

SP 3 Bogatynia

9

03:12

3

Rogulski

Wiktor

SP 3 Bogatynia

8

03:17

4

Mirek

Michał

SP 1 Bogatynia

7

03:19

5

Puchowski

Dorian

SP 4 Bogatynia

6

03:20

6

Ciunel

Olaf

SP 3 Bogatynia

5

03:22

7

Laga

Dawid

SP 3 Bogatynia

4

03:31

8

Młynarczyk

Oliwier

SP 1 Bogatynia

3

03:39

9

Rohatyńśki

Michał

SP 5 Bogatynia

2

03:43

10

Winiecki

Szymon

SP Działoszyn

1

03:45

11

Tatarczak

Daniel

SP Działoszyn


03:46

12

Benitez

Samuel

SP 3 Bogatynia


03:50







Rocznik 2004











1

Baran

Piotr

SP 3 Bogatynia

10

02:48

2

Arnista

Jakub

SP 4 Bogatynia

9

02:56

3

Wapniarczuk

Maciej

SP 4 Bogatynia

8

03:03

4

Mały

samuel

SP 3 Bogatynia

7

03:15

5

Piotrowski

Adrian

SP 3 Bogatynia

6

03:21

6

Szumiel

Maciej

SP Działoszyn

5

03:24

7

Samelski

Kamil

SP Działoszyn

4

03:36

8

Piotrowski

Stanisław

SP 3 Bogatynia

3

03:38

9

Olech

Hubert

SP 3 Bogatynia

2

03:39

10

Dulemba

Oskar

SP 5 Bogatynia

1

04:07









KLASYFIKACJA





PO II RZUTACH LIGI PRZELAJOWEJ








DZIEWCZĘTA









Rocznik  2007



Pkt






1

Varl

Emilia

SP 5 Bogatynia

16

2

Lech

Kornelia

SP 1 Bogatynia

10


Chomiuk

Amelia

SP Porajów

10


Fuławka

Martyna

SP 3 Bogatynia

10

5

Sala

Amelia

SP 3 Bogatynia

9

6

Stecyk

Hanna

SP 4 Bogatynia

8






Rocznik 2006









1

Pujszo

Emilia

SP 5 Bogatynia

15

2

Raczyńska

Oliwia

SP 1 Bogatynia

10


Tatarczak

Andżelika

SP Działoszyn

10

4

Spich

Kaja

SP Porajów

9


Dębek

Nikola

SP Porajów

9


Polak

Karolina

SP 3 Bogatynia

9






Rocznik 2005



Pkt






1

Jakiel

Gabriela

SP 3 Bogatynia

18

2

Modrzyńska

Maria

SP Porajów

16

3

Piechurska

Sylwia

SP 3 Bogatynia

12

4

Dmochowska

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

10

5

Czerniak

Antonina

SP Działoszyn

9

6

Gułą

Alicja

SP 5 Bogatynia

8






Rocznik 2004









1

Belkner

Anna

SP 3 Bogatynia

16


Wrzesińska

Zuzanna

SP 4 Bogatynia

16


Mania

Kornelia

SP 5 Bogatynia

16

4

Nowacka

Anita

SP 4 Bogatynia

10


Bębenek

Aleksandra

SP 3 Bogatynia

10

6

Fijałkowska

Tamara

SP 5 Bogatynia

8






Rocznik 2007









1

Staniszewski

Filip

SP Porajów

20

2

Abdalla

Michał

SP 3 Bogatynia

11


Madej

Ksawery

SP 5 Bogatynia

11

4

Majewski

Filip

SP Porajów

9


Soszyński

Damian

SP 3 Bogatynia

9

6

Remian

Borys

SP 3 Bogatynia

8






Rocznik 2006



Pkt






1

Skorupa

Mateusz

SP 3 Bogatynia

20

2

Kapciak

Marcel

SP 3 Bogatynia

17

3

Kurantowicz

Dawid

SP Porajów

15

4

Szantyka

Jakub

SP Porajów

9

5

Skrobisz

Adrian

SP Porajów

8

6

Goś

Łukasz

SP 3 Bogatynia

7





Rocznik 2005









1

Zieniewicz

Kuba

SP 3 Bogatynia

18

2

Puchowski

Dorian

SP 4 Bogatynia

14


Mirek

Michał

SP 1 Bogatynia

14

4

Jastrzębski

Wiktor

SP Porajów

10


Płuciennik

Olaf

SP Działoszyn

10

6

Rogulski

Wiktor

SP 3 Bogatynia

8






Rocznik 2004









1

Baran

Piotr

SP 3 Bogatynia

20

2

Wapnarczuk

Maciej

SP 4 Bogatynia

17

3

Mały

Samuel

SP 3 Bogatynia

15

4

Arnista

Jakub

SP 4 Bogatynia

9

5

Młodzianowski

Michał

SP 3 Bogatynia

6

Piotrowski

Adrian SP 3 Bogatynia 6

Więcej zdjęć w GALERII