joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

PIŁKARZE RĘCZNI Z CZWÓRKI NAJLEPSI W GMINIE

Sukcesem uczniów ze Szkoły podstawowej nr 4 w Bogatyni zakończyły się rozegrane 27.02 w sali  Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych.

Turniej, w którym wystartowały 4 szkoły z terenu Miasta i Gminy (Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni, Szkoła Podstawowa nr 4 w Bogatyni, Szkoła Podstawowa w Działoszynie, Szkoła Podstawowa w Porajowie), był bardzo wyrównany, emocjonujący i obfitował w wiele akcji charakterystycznych dla gry w piłkę ręczną. Każdy mecz był bardzo zacięty i dostarczył wielu wrażeń licznie zgromadzonej młodzieży.

Najlepsza drużyna okazali się uczniowie bogatyńskiej „Czwórki”, którzy wygrali swoje wszystkie mecze z imponującym stosunkiem bramek (23:4), zdobyli złote medale i unieśli w geście triumfu puchar za mistrzostwo. Drugie miejsce i srebrne medale, po 2 zwycięstwach zdobyli uczniowie z Porajowa. Brązowe krążki, po zwycięstwie w „małym finale” 5:0 nad SP Działoszyn, zdobyli gospodarze - SP 3 Bogatynia.

Drużna SP 4 Bogatynia awansowała do półfinału powiatowego i mamy nadzieję, że pokonają swoich rywali i awansują do finału Mistrzostw Powiatu. Życzymy im tego z całego serca i czekamy na dobre wieści z parkietów.

Wyniki turnieju chłopców

SP 4 Bogatynia       -           SP Porajów              6:1

SP Działoszyn         -           SP Porajów              3:10

SP 4 Bogatynia       -           SP 3 Bogatynia       7:3

SP Porajów              -           SP 3 Bogatynia       4:3

SP 4 Bogatynia       -           SP Działoszyn        10:0

SP Działoszyn         -           SP 3 Bogatynia       0:5

TABELA

1. SP 4 Bogatynia   6 pkt    (23:4)

2. SP Porajów          4 pkt   (15:12)

3. SP 3 Bogatynia   2 pkt   (11:11)

3. SP Działoszyn     0 pkt    (3:25)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bogatyni – Drozdek Michał, Włos Bartek, Tokarski Jakub, Chróścicki Filip, Pitucha Karol, Krasnowski Wiktor, Wapniarczuk Maciej, Sucholas Szymon, Urbanowicz Kacper, Adamus Oskar, Arnista Jakub, Majewski Oktawian, Wyrwał Maksymilian. Opiekun Tomasz Pistiolis.

Szkoła Podstawowa w Porajowie – Kosiarski Oskar, Żądeł Jakub, Dehmel Mateusz, Borowski Kamil, Siedlecki Bartłomiej, Świątnicki Mateusz, Modrzyński Kewin, Maciąg Kamil, Jastrzębski Wiktor. Opiekun Kacperski Jerzy

Szkoła Podstawowa w Działoszynie – Kosiński Igor, Samelski Kamil, Makowski Hubert, Krauze Kordian, Szemiel Maciej, Szemberski Jakub, Płuciennik Olaf, Winiecki Szymon. Opiekun Remigiusz Pluciński.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni – Gościniak Mateusz, Nalepka Gabriel, Wajer Krystian, Mały Samuel, Piotrowski Adrian, Szkibiel Wiktor, Wydrzyński Igor, Kaczkowski Filip, Piotr Klima, Lencki Gracjan, Suliga Przemek. Opiekun Nowak Stanisław.

Organizator Imprez Międzyszkolnych

Wojciech Mikulski