joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

DZIEWCZYNY Z DZIAŁOSZYNA WYGRAŁY w PIŁKĘ RĘCZNĄ

Sukcesem uczennic ze Szkoły Podstawowej w Działoszynie zakończyły się rozegrane 28.02.br w sali  Szkoły Podstawowej w Porajowie Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych .

Turniej, w którym wystartowały 3 szkoły (SP Porajów, SP nr 3 Bogatynia i SP Działoszyn), był bardzo emocjonujący, każdy mecz był bardzo zacięty i dostarczył wielu wrażeń licznie zgromadzonej młodzieży.

Najlepszą drużyna okazały się uczennice działoszyńskiej podstawówki, które pewnie wygrały z SP 3 Bogatynia 12:4 i 15:3 z SP Porajów. Dzięki temu mogły na zakończenie unieść puchar i cieszyć się z tytułu Mistrza Miasta i Gminy Bogatynia. W meczu decydującym o 2 miejscu, rozegranym pomiędzy SP Porajów i SP 3 Bogatynia, lepsze okazały się gospodynie i to one mogły cieszyć się ze srebrnych medali i tytułu Wicemistrza.

Zawodniczki SP Działoszyn będą reprezentowały naszą gminę w półfinale,  i mamy nadzieję w Finale Powiatowym. Zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, nad sprawnością całego turnieju czuwał Tomasz Krzos i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Porajowie.

Wyniki turnieju dziewcząt

SP 3 Bogatynia       -           SP Działoszyn                   4:12

GM Działoszyn         -             SP Porajów                       15:3

SP3 Bogatynia         -           SP Porajów             3:72

TABELA

1.         SP Działoszyn        6 pkt    (27:7)

2.         SP 4 Bogatynia       3 pkt   (10:18)

3.         SP Porajów             0 pkt   (7:19)

Organizator Imprez Międzyszkolnych

Wojciech Mikulski