joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Relacja z wycieczki rowerowej pod pomnik Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Działoszynie

Sekcja Turystyki Rekreacyjnej „Bog – Tur” przy O S i R, tradycyjnie (już po raz 7) kończymy sezon rowerowy, wycieczką pod pomnik Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Działoszynie. Wyjazd w sobotę 13-10-2018 o godzinie 09:00, licznej, ponad 35 osobowej grupy, miłośników jazdy na rowerze. Po drodze wstępujemy do Wyszkowa na pyszne ciasto i napoje, ufundowane przez miejscowego  sołtysa Andrzeja Dżulisa. Następnie jedziemy do Działoszyna, gdzie czeka na nas Ks. proboszcz Ryszard Kulpa, który zaprosił całą ekipę do kościoła na krótką modlitwę w intencji rocznicy zamordowania Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Po modlitwie składamy kwiaty, wieńce i znicze pod pomnikiem Ks. Jerzego. Ks. proboszcz otrzymał od nas, okolicznościowe wlepki i odznaki, sponsorowane przez związki zawodowe, działające w kopalni i elektrowni „Turów”. Sezon rowerowy 2018, kończymy biesiadą w naszym lokalu.

Serdeczne podziękowania :

NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” KWB i ELEKTROWNI „TURÓW, ZZ PRACOWNIKÓW ELEKTROWNI „TURÓW” i NSZZ SOLIDARNOŚĆ – 80” KWB „TURÓW” – za wsparcie finansowe.

P. sołtysowi, Wyszkowa, Andrzejowi Dżulisowi (i jego żonie) – za pyszne ciasta i napoje.

Przewodniczącemu NSZZ „SOLIDARNOŚĆ – 80” P. Piotrowi Kubisiowi, który wraz z rodziną, uczestniczył w naszym rajdzie ( 5 raz) brawo.

Więcej zdjęć w GALERII