joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

ŻACY FOOTBALL ACADEMY BOGATYNIA NA PODIUM.

8 października w Bogatyni odbył się Turniej Żaków/Junior F OZPN Jelenia Góra, którego gospodarzem byłą Granica Bogatynia. Był to pierwszy turniej naszych podopiecznych w nowym sezonie, ponieważ dwa poprzednie ze względu na pogodę zostały odwołane. Tym razem udało  się rozegrać zawody,  a nasi zawodnicy prowadzeni przez nowego trenera Michała Bregina osiągnęli dobry wynik zajmując 3 miejsce. Wszystkie rozegrane przez naszych chłopców mecze były niezwykle zacięte, a walka trwała do ostatniej minuty. Trzecie miejsce naszej drużyny dobrze rokuje przed dalszą częścią sezonu. Zawodnicy otrzymali brązowe medale, a Iwo Kałka został wybrany najlepszym zawodnikiem naszej drużyny.

 

Poszczególne mecze naszej drużyny:

FA BOGATYNIA – GRANICA BOGATYNIA      1:1       Bramka -  Tobiasz Hubert

FA BOGATYNIA – ŁUŻYCE II LUBAŃ             1:1       Bramka – Wieczorkiewicz Bartek

FA BOGATYNIA – ŁUŻYCE I LUBAŃ              1:2       Bramka Pazyra Dominik

FA BOGATYNIA – APIS JĘDRZYCHOWICE     1:0       Bramka  -  Richter Kordian

FA BOGATYNIA – NYSA ZGORZELEC 0:1

Football Academy BOGATYNIA w turnieju reprezentowali: Jakub Sawicki, Piotr Para, Iwo Kałka, Kordian Richter, Bartek Wieczorkiewicz, Dominik Pazyra, Olaf Przygoda, Hubert Tobiasz, Wojtek Majchrzak. Trener Michał Bregin.

 

Więcej zdjęć w GALERII