joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Kolejna wygran FA Bogatynia w II rundzie Ligi Orlików– relacja z turnieju

Za nami już kolejny turniej II rundy Ligi Orlików, który odbył się w niedzielę 22.04 w Pieńsku. Tym razem w UKS FA Bogatynia wystawiła dwie drużyny w tym turnieju.

UKS Football Academy Bogatynia I występując w następującym składzie: Wiktor Jabłonowski, Filip Gębuś, Damian Soszyński, Paweł Maranda, Szymon Figura, Bartek Urbanowicz, Wiktor Wasilewski, Nikodem Kamiński, Igor Harasny rozegrała 6 spotkań zakończonych następującymi wynikami:

Spotkania w grupie:

Granica Bogatynia II  - UKS FA Bogatynia 0:4

Strzelcy bramek: W.Wasilewski, F.Gębuś, B.Urbanowiczx2

UKS FA Bogatynia Apis Jędrzychowice 6:0

Strzelcy bramek: W.Wasilewskix2, F.Gębuśx3, D. Soszyński

UKS FA Bogatynia – AP Champions 0:0

UKS FA Bogatynia - Orliki Węgliniec 5:1

Strzelcy bramek: W.Wasilewskix2, F.Gębuś, D. Soszyński, B.Urbanowicz

Mecz półfinałowy:

UKS FA Bogatynia - UKS Pieńsk 3:0

Strzelec bramki: W.Wasilewski x2, D.Soszyński

Mecz finałowy:

Granica Bogatynia  - UKS FA Bogatynia 0:2

Strzelcy bramek: D.Szoszyński, F.Gębuś

W ostatecznej klasyfikacji Football Academy Bogatynia I zajęła pierwsze miejsce strzelając 20 bramek tracąc tylko jedną.

UKS Football Academy Bogatynia II występując w następującym składzie: Patrycja Rybska, Hubert Tobiasz, Kordian Richter, Jakub Bober, Maciej Gorski, Igor Smolarek po rozegraniu 5 spotkań ostatecznie zajęła 9 miejsce wygrywając jeden mecz, remisując i doznając trzech porażek.

Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Wasilewski strzelając 7 bramek a wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju przypadło Wiktorowi Jabłonowskiemu. Na pochwałę zasługują jednak wszyscy zawodnicy dwóch drużyn FA Bogatynia, w przypadku pierwszej drużyny bardzo cieszy konsekwencja w działaniach grupowych i drużynowych, choć jeszcze jest sporo do poprawy bo wdarło się kilka błędów, które będziemy starali się wyeliminować na treningach. Natomiast dla drugiej drużyny było to kolejne przetarcie w kategorii Orlika, gdyż w większości są to chłopcy z rocznika 2009 i 2008 i na pewno te występy zaprocentują w następnej rundzie rozgrywek, cieszy tu duże zaangażowanie każdego z zawodników od pierwszej do ostatniej minuty zawodów.