joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Nabór do szkółki piłkarskiej Football Academy Bogatynia

 

 

Od września szkółka piłkarska Football Academy Bogatynia ogłasza nabór i zapisy do następujących grup wiekowych - Beckham (2014-2013) Owen (2012--2010) Lampard (2009-2008) Serdecznie zapraszmy wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną.

Football Academy to szkółka piłkarska dla dzieci, szkolenie dzieci rozpoczyna już w wieku 4 lat i prowadzi je do 12 roku życia. Każde dziecko może wziąć udział w dwóch próbnych treningach i spróbować swoich sił w zabawach z piłką. Na trening wystarczy zabrać ze sobą zmienne obuwie, spodenki i koszulkę. Zapisy oraz wszelkie zapytania przyjmujemy telefonicznie pod numerami telefonów 519 167 272 – Wojciech Walczak, 786 804 112 – Wojciech Mikulski lub na stronie footballacademy.pl

- Proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Naszą misją jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej. Na treningi zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską. Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/FootballAcademyBogatynia gdzie na bieżąco mogą Państwo dowiedzieć się o inicjatywach podejmowanych przez Football Academy, m. in. liczne turnieje, zgrupowania Kadry Polski Football Academy  czy wyjazdy na Campy i obozy - mówią Wojciech Walczak i Wojciech Mikulski , managerowie FA Bogatynia.