joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

SKRZATY PRZYWITAŁY WIOSNĘ

W minioną sobotę 30.03 na boisku Liceum Ogólnokształacacego w Bogatyni szkółka piłkarska Football Academy Bogatynia zorganizowała Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 2012 z okazji rozpoczęcia sezonu wiosennego. Wiosna wynagrodziła zapał zawodników w postaci pięknej słonecznej pogody . Na starcie stanęło 5 drużyn  - Slovan Frydlant, Bazalt Sulików, Piast Zawidów oraz Football Academy Bogatynia I i Football Academy Bogatynia II. Drużyny rozegrały turniej  systemem każdy z każdym mecz i rewanż . Rozegrano  łącznie 20 spotkań, w których padło 127 bramek. Wiele meczy było bardzo ciekawych i emocjonujących.
W turnieju nie prowadzono oficjalnej klasyfikacji. Możemy jedynie stwierdzić, że świetnie zaprezentowała się drużyna FA Bogatynia I wygrywając 7 spotkań, raz remisując. Druga nasza drużyna, która stawia pierwsze kroki, pozytywnie zaskoczyła nawet swojego trenera odnosząc 3 zwycięstwa. Dla nas jednak zwycięzcami byli wszyscy zawodnicy, którzy zostawili serce na boisku, za co zostali nagrodzeni złotymi medalami, owocami i słodkimi przekąskami. Dziękujemy za przybycie.
Na zakończenie medale dla wszystkich drużyn osobiście wręczyła Pani  Burmistrz Miasta i Gminy ds. polityki regionalnej -  Bożena Wojciechowska.
Wielkie podziękowania chcieliśmy przekazać  firmie K5 Materiały Budowlane Tomasz Kubica, Paweł Chorab oraz Radnemu Miasta Michałowi Kubicy za ufundowanie słodkich upominków dla wszystkich drużyn.
Podziękowania należą się również Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej za pomoc w organizacji turnieju.
Świetnie spisali się rodzice naszych zawodników, którzy upiekli przepyszne ciasta. Zawodnicy, trenerzy, rodzice i kibice chętnie próbowali przeróżnych smakołyków. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie.
Nasze drużyny reprezentowali:
Football Academy Bogatynia  I -  Dawid Satrapa, Mikołaj Guźniczak, Karol Gowin, Maciej Gębuś, Natan Dziurski-Singh. Trener Michał Bregin
Football Academy Bogatynia  II : Michał Rybak, Edward Moraś, Karol Kameduła, Paweł Nietrzeba, Tymek Gorczyński, Wiktor Ambroziewicz, Kamil Jędrzejczyk. Trener Paweł Wiśniewski.

Football Academy Bogatynia.