joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Kolejne staże i kursy byłego trenera Football Academy Bogatynia

We wrześniu były trener Football Academy Bogatynia odbył kolejny staż i wziął udział w kursie. Oto kilka słów na temat tych wydarzeń od samego zainteresowanego:

"W dniach 09.09 2019 – 15.09.2019 r. dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Marka Śledzia miałem możliwość odbycia stażu trenerskiego w Klubie Polskiej Ekstraklasy RKS RAKÓW Częstochowa. Tygodniowy pobyt w Częstochowie spędziłem na obserwacji treningów wszystkich grup Akademii Rakowa, na rozmowie z Trenerami pracującymi w Akademii oraz bardzo ważnej dla mnie jako uczącego się Trenera rozmowie z Panem Dyrektorem Markiem Śledziem. Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim Trenerom oraz Pracownikom Klubu za przyjęcie mnie oraz goszczenie przez tydzień podczas odbywania stażu. Serdecznie WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ za życzliwość, otwartość oraz chęć dzielenia się wiedzą zarówno teoretyczna jak i praktyczną. Wieżę że nabyte doświadczenie podczas spotkań oraz rozmów z Trenerami zaprocentuje w mojej dalszej pracy szkoleniowej"
"Na zaproszenie Coerver Coaching Polska dnia 20.08.2019r. miałem przyjemność odbycia szkolenia z Trenerami Realu Madryt. Szkolenie miało zarówno charakter teoretyczny jak i praktyczny. Tym bardziej się cieszę że podczas zajęć praktycznych miałem okazję aktywnie uczestniczyć w treningu przeprowadzonym na boisku wraz z Trenerami z Madrytu. Kolejne zdobyte doświadczenie które miałem możliwość nabyć od Trenerów pracujących na co dzień w jednej z najlepszych Akademii Świata. BARDZO DZIĘKUJĘ"

"W dniach 13 – 15.09. 2019 r miałem okazje uczestniczyć w weekendowej konferencji z Trenerami Atletico de Madrid. Podobnie jak podczas spotkania z Trenerami Realu Madryt, również Szkoleniowcy Akademii Atletico de Madrid chętnie dzielili się wiedzą oraz doświadczeniem teoretycznym ale też praktycznym. Miałem możliwość wysłuchania wykładu teoretycznego dotyczącego szkolenia w Akademii Atletico de Madrid, oraz umożliwiono mi aktywne wzięcie udziału w zajęciach praktycznych które odbywały się na boisku i były prowadzone przez Trenerów z Madrytu, dzięki którym mogłem otrzymać dużo praktycznej wiedzy i podpatrzyć na co zwracają uwagę w swojej pracy Trenerzy z Hiszpanii. WIELKIE DZIEKI"