joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Sekcja Pływacka

Nowa deklaracja w PATOMSWIM

Do pobrania nowa deklaracja do PATOMSWIM:

  1. Deklaracja

MIKOŁAJKOWE MALUCHÓW PŁYWANIE i MIEJSKO-GMINNA LIGA PŁYWACKA 2017/2018

W miniony  piątek na pływalni przy SP 3 odbyły się mikołajkowe zawody pływackie połączone z pierwszą edycją  Ligi Pływackiej. Blisko 140 pływaków oraz ich opiekunowie stworzyli ponad 200 osobową głośno kibicującą widownię - to ilość jakiej nigdy wcześniej nie było na bogatyńskiej pływalni. Dzieci z roczników 2008 i młodszych do pokonania miały jedną długość basenu. W tej kategorii wiekowej padło wiele wartościowych wyników i rekordów klubu.

Więcej…

Sekcja pływacka: Harmonogram zajęć na rok 2017/2018 !

Basen otwarty od 11.09.2017 :) Ruszamy od poniedziałku z nauką i doskonaleniem pływania w najbardziej prozdrowotnym środowisku!!!

W załączniku harmonogram zajęć na rok 2017/2018. W poniższym pliku excel (w zakładkach) znajduje się : grafik tygodniowy, godziny zajęć dla poszczególnych grup, skład osobowy grup.

Więcej…

Olga Szczotka finalistką Mistrzostw Europy Juniorów !!!

Pływackie Mistrzostwa Europy Juniorów w Izraelu, w których udział brała reprezentantka "PATOMSWIM" Bogatynia - Olga Szczotka, zakończyły się kilka dni temu. Polska reprezentacja zdobyła w nich 9 medali, a w klasyfikacji punktowej zajęła wysokie piąte miejsce, co jest najlepszym wynikiem polskiego juniorskiego pływania od 10 lat. Nasza kadra uległa tylko takim pływackimi potęgom jak: Rosja, Włochy, Węgry i Wielka Brytania.

Więcej…

Patomswim podjęli pracę z grupami nowonaborowymi

Najmłodsi już pływają !!!

Od oddania pływalni pod koniec marca 2017 roku trenerzy Patomswim podjęli pracę z grupami nowonaborowymi. Po trzech miesiącach 7/8-latki nauczyły się pływać stylem grzbietowym i zrobiły bardzo duże postępy w oswojeniu ze środowiskiem wodnym. Grupy 2- i 3- roczne doskonaliły style: klasyczny i motylkowy. Szybkość postępów najmłodszych adeptów pływania skłoniła do przeprowadzenie testu (25 metrów stylem grzbietowym), którego zwieńczeniem było otrzymanie dyplomu „już pływam”.

Wszystkim uczniom i rodzicom serdecznie gratulujemy.

Więcej…