joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Płetwalia 2013

17 maja na basenie przy ZSzOI w Bogatyni odbyły się "I POWIATOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU W PŁETWACH „PŁETWALIA 2013"

Uroczystego otwarcia dokonał wiceburmistrz MiG Bogatynia Jerzy Stachyra. Bohaterami zawodów były dzieci i młodzież z powiatu zgorzeleckiego. Najmłodsi, urodzeni w 2006 roku bez większych trudności pokonywali dystans 50m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowym. Na tych dystansach w swoich kategriach wiekowych próbowali swoich sił uczniowie urodzeni w latach 2006-2001. Uczniowie klas szóstych i gimnazjaliści zaprezentowali się przed licznie zgromadzoną publicznością na dystansach 100 metrowych. Na deser można bylo podziwiać zawodników w bardzo widowiskowej konkurencji - 50m stylem motylkowym.

Dziewięćdziesięcioosobowa grupa pływaków została uhonorowana pamiątkowymi medalami i dyplomami. Organizatorem tej udanej imprezy był Uczniowski Klub Sportowy "PATOMSWIM" wspierany przez Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu, Burmistrza MiG Bogatynia, OSiR w Bogatyni.

Serdeczne podziękowania zarząd UKS"PATOMSWIM" składa wolontariuszom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

Więcej zdjęć w GALERII