joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

ZGORZELECKA LIGA PŁYWACKA „O UŚMIECH DZIECKA”

Liczna ekipa pływaków z UKS Patomswim 28.03.2015 wzięła udział w I edycji Ligi Pływackiej „O Uśmiech Dziecka” organizowanej przez UKS Energetyk Zgorzelec. Prawie 50 zawodników z naszego klubu przyjechało do Zgorzelca bić swoje rekordy w stylu dowolnym oraz grzbietowym, jednocześnie rywalizując z pływakami ze Zgorzelca, Bolesławca, Osiecznicy, Chojnowa, Legnicy, Lubania i Lubina.

Wśród najmłodszych dziewcząt (ur.2006 i młodszych) nasze reprezentantki plasowały się na  czołowych miejscach : Karolina Polak -1 msc., Julia Słupecka - 3 msc., Julia Czajkowska -  5 msc., Milena Leśniewska - 6 msc., Hania Kubiś - 8 msc., Kornelia Lech -10 msc.

W tej samej kategorii wiekowej Dominik Szantyka zajął 3 msc., wyprzedzając dwudziestu konkurentów z innych klubów.

W kategorii dziewcząt 12-13 lat najlepszą okazała się Estera Łuków - 1 msc., a jej koleżanki klubowe Justyna Sławińska ,Aleksandra Bem oraz Zuzia Wieczorek zadowoliły się miejscami w pierwszej dziesiątce.

Już tradycyjnie, ogromne powody do zadowolenia przynosi naszemu klubowi Olga Szczotka, która  w najstarszej kategorii wiekowej 14-16 lat była bezkonkurencyjna.

W pierwszej dziesiątce również w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się zawodnicy w osobach : Kamila Ślązak- msc.4, Roksana Prądzyńska - msc.5, Wiktor Dynus – msc.5,Dominik Leśniewski - msc.6, Kacper Krawczyk- msc. 8, Krystian Wajer - msc.6, Wysocki Jaromir – msc.7, Janas Kamil - msc.4, Piotrek Zalewski -msc.5, Igor Remian - msc.7.

Następna liga w Zgorzelcu odbędzie się   16-go maja, na której młodzi sportowcy będą tym razem rywalizować w stylu dowolnym i klasycznym.

Galeria: https://www.facebook.com/Patomswim/photos_stream