patomswim

taekwondo

szerszen

Bog-tur

III Runda Klubowych Zawodów Strzeleckich. Mamy dwóch złotych medalistów. Bogatyński zespół nadal na I miejscu.

W dniu 22 maja  2016 roku  na strzelnicy  myśliwskiej „Knieja” w Bronówku odbyła się  III  Runda  zawodów  strzeleckich  z  broni  kulowej,  dolnośląskiego klubu strzeleckiego „Czak” we Wrocławiu, którego członkami są zawodnicy kulowej  sekcji  strzeleckiej  z  Bogatyni.

W III Rundzie  zawodów  udział  wzięło 52 uczestników  województwa  dolnośląskiego  w  tym  8  zawodników   z  Bogatyni.

Zawody odbyły się w czterech konkurencjach strzeleckich tj. pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu, karabin sportowy oraz  strzelanie do rzutków „Trap”.

Nasi  zawodnicy  Dominik  Pitucha  i  Dominik Jaruszewski zdobyli  złote  medale    w konkurencjach  pistoletowych  oraz  puchary Prezesa Dolnośląskiego Klubu Strzeleckiego „Czak” we Wrocławiu.

Do  grona  medalistów  dołączył  także  Andrzej Szreder, który zdobył srebrny  medal  w  konkurencji  karabin   sportowy  oraz  Jarosław  Bem z  medalem  brązowym  w  tej  samej  konkurencji.

Pozostali zawodnicy: Jarosław Luckmann, Eugeniusz Wawrzyńczak,  Stanisław Arsan   i  Zdzisław Strzykała uplasowali się  w pierwszej dwudziestce zawodników,  zdobywając  punkty dla drużyny  i  tym samym  zawodnicy   z  Bogatyni  umocnili  się  na  I miejscu w rankingu  drużynowym.

W  konkurencji  strzelania  do rzutków „Trap”  nasi  zawodnicy  nie  startowali.

Gratulujemy zawodnikom  i życzymy  dalszych  sukcesów  w  strzelectwie  sportowym.

Zdzisław Strzykała

Sędzia PZSS kl. II

W dniu 22 maja 2016 roku na strzelnicy myśliwskiej „Knieja” w Bronówku odbyła się III Runda zawodów strzeleckich z broni kulowej, dolnośląskiego klubu strzeleckiego „Czak” we Wrocławiu, którego członkami są zawodnicy kulowej sekcji strzeleckiej z Bogatyni. W III Rundzie zawodów udział wzięło 52 uczestników województwa dolnośląskiego w tym 8 zawodników z Bogatyni. Zawody odbyły się w czterech konkurencjach strzeleckich tj. pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu, karabin sportowy oraz strzelanie do rzutków „Trap”. Nasi zawodnicy Dominik Pitucha i Dominik Jaruszewski zdobyli złote medale w konkurencjach pistoletowych oraz puchary Prezesa Dolnośląskiego Klubu Strzeleckiego „Czak” we Wrocławiu. Do grona medalistów dołączył także Andrzej Szreder, który zdobył srebrny medal w konkurencji karabin sportowy oraz Jarosław Bem z medalem brązowym w tej samej konkurencji. Pozostali zawodnicy: Jarosław Luckmann, Eugeniusz Wawrzyńczak, Stanisław Arsan i Zdzisław Strzykała uplasowali się w pierwszej dwudziestce zawodników, zdobywając punkty dla drużyny i tym samym zawodnicy z Bogatyni umocnili się na I miejscu w rankingu drużynowym. W konkurencji strzelania do rzutków „Trap” nasi zawodnicy nie startowali .

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w strzelectwie sportowym.