joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Rekreacja

Oodbył się pierwszy tegoroczny Turniej Futbolu Stołowego

W piątek 15.03. br. w Klubie Atena w BOK odbył się pierwszy tegoroczny Turniej Futbolu Stołowego, znany jako piłkarzyki. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 13 drużyn, Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po wielu emocjonujących pojedynkach zwycięzcami Turnieju została drużyna ,,KONFEDERACJA” , drugie miejsce zdobyli „MARIUSZ I KRZYSIEK”, trzecie miejsce zajęli „KANONIERZY”, oraz czwarte miejsce, które przypadło drużynie „PIERASY”.

Więcej…

BOG - TUR witał WIOSNĘ

W piękną słoneczną sobotę  23 marca br. wybraliśmy się na pieszą wycieczkę pod hasłem "Powitanie Wiosny z BOG - TUR".
O godzinie 10:00 pod bogatyńskim liceum zebrała się 43 - osobowa grupa  członków naszego klubu z licznym gronem dzieci. Z przepięknymi marzankami  ruszyliśmy w kierunku Markocic, a następnie dalej do Hermanic na plac zabaw, gdzie zrobiliśmy sobie krótki postój. Dzieci świetnie się bawiły, a dorośli odpoczywali w ciepłych promieniach słońca.

Więcej…

Relacja z pieszej wycieczki „Bog-Turu”.

Dnia 16 marca grupa 26 osób z „Bog-Turu” wybrała się na 44 wędrówkę z cyklu Josefovska Vychodka do Frydlantu. Po zapisaniu się oraz otrzymaniu karty startowej wybraliśmy trasę 12 km i rozpoczęliśmy wędrowanie. Trasa rozpoczęła się od rynku we Frydlancie  wiodła przez uliczki do Zamku ,który góruje nad miejscowością . Żółtym szlakiem podążaliśmy w górę po drodze mijając bunkier oraz  wiele ciekawych  miejsc. Można było zaobserwować  pierwsze oznaki wiosny  śnieżynki oraz bazie .które zapowiadają ,że wiosna tuż , tuż .Idąc szlakiem mogliśmy zauważyć, że to nie jest taki zwykły szlak, napotkaliśmy   piękne i duże okazy kamieni i głazów, które były opisane oraz były ciekawe tablice edukacyjne .

Więcej…

Ferie Zimowe 2019

Od 04 do 08.02.2019r. trwały Ferie Zimowe 2019 zorganizowana dla dzieci przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w  godz. od 10.00 do 14.00. Uczestniczyły w nich dzieci z siedmiu Szkół Podstawowych na terenie miasta i gminy Bogatynia: SP nr 1,SP nr 3,SP nr 4,SP nr 5,

SP Opolno Zdrój, SP Porajów oraz SP Działoszyn. Łączna ilość uczestników to 300 osób.

Nad bezpieczeństwem i organizacją zajęć czuwała kadra wykwalifikowanych opiekunów, którzy prowadzili  różnorodne zajęcia, w tym: zajęcia rekreacyjno – sportowe,  które miały na celu rozwijać u młodych ludzi zainteresowania sportowe, doskonalić u nich samodyscyplinę i uczyć przestrzegania zasad  fair play.  Opiekunowie starali się, by zajęcia były interesujące dla wszystkich uczestników i tych młodszych i starszych.

Więcej…

Festyn dla osób niepełnosprawnych

W sobotę 23 lutego 2019r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbyła się Sportowa Olimpiada Karnawałowa Dla Osób Niepełnosprawnych zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.  We wspólnym świętowaniu uczestniczyły osoby niepełnosprawne z : DPS „Jędrek” w Opolnie Zdroju, Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Opolnie Zdroju, Pracowni Integracyjnej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury „Bez Barier”, TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, Szkoły Podstawowej w Porajowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni oraz Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi.

Więcej…