joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Rekreacja

Gminny Dzień Dziecka

1 czerwca na stadionie przy ul. Sportowej 8 w Bogatyni odbył się Gminny Dzień Dziecka, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Do dyspozycji dzieci w godz. 11:00-14:00 nieodpłatnie, było wesołe miasteczko, które przyjechało specjalnie na tę okazje. Animatorka Gabara zapewniła wiele dodatkowych atrakcji takich jak bańki, gry i zabawy zręcznościowe. Cała imprezę poprowadził Marcin Woroniecki, który co pół godziny organizował konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Radnego Rady Miejskiej Pana Piotra Kaweckiego.  Jak na dzień dziecka przystało, nie mogło zabraknąć malowania twarzy, na specjalne życzenie naszych gości Bogatyński Ośrodek Kultury wykonywał malowidła na ich buźkach.

Więcej…

Dzień Dziecka w OSiR, zapraszamy !


Więcej…

Oodbył się pierwszy tegoroczny Turniej Futbolu Stołowego

W piątek 15.03. br. w Klubie Atena w BOK odbył się pierwszy tegoroczny Turniej Futbolu Stołowego, znany jako piłkarzyki. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 13 drużyn, Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po wielu emocjonujących pojedynkach zwycięzcami Turnieju została drużyna ,,KONFEDERACJA” , drugie miejsce zdobyli „MARIUSZ I KRZYSIEK”, trzecie miejsce zajęli „KANONIERZY”, oraz czwarte miejsce, które przypadło drużynie „PIERASY”.

Więcej…

BOG - TUR witał WIOSNĘ

W piękną słoneczną sobotę  23 marca br. wybraliśmy się na pieszą wycieczkę pod hasłem "Powitanie Wiosny z BOG - TUR".
O godzinie 10:00 pod bogatyńskim liceum zebrała się 43 - osobowa grupa  członków naszego klubu z licznym gronem dzieci. Z przepięknymi marzankami  ruszyliśmy w kierunku Markocic, a następnie dalej do Hermanic na plac zabaw, gdzie zrobiliśmy sobie krótki postój. Dzieci świetnie się bawiły, a dorośli odpoczywali w ciepłych promieniach słońca.

Więcej…

Relacja z pieszej wycieczki „Bog-Turu”.

Dnia 16 marca grupa 26 osób z „Bog-Turu” wybrała się na 44 wędrówkę z cyklu Josefovska Vychodka do Frydlantu. Po zapisaniu się oraz otrzymaniu karty startowej wybraliśmy trasę 12 km i rozpoczęliśmy wędrowanie. Trasa rozpoczęła się od rynku we Frydlancie  wiodła przez uliczki do Zamku ,który góruje nad miejscowością . Żółtym szlakiem podążaliśmy w górę po drodze mijając bunkier oraz  wiele ciekawych  miejsc. Można było zaobserwować  pierwsze oznaki wiosny  śnieżynki oraz bazie .które zapowiadają ,że wiosna tuż , tuż .Idąc szlakiem mogliśmy zauważyć, że to nie jest taki zwykły szlak, napotkaliśmy   piękne i duże okazy kamieni i głazów, które były opisane oraz były ciekawe tablice edukacyjne .

Więcej…