joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 

Festyn dla osób niepełnosprawnych

W sobotę 23 lutego 2019r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbyła się Sportowa Olimpiada Karnawałowa Dla Osób Niepełnosprawnych zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.  We wspólnym świętowaniu uczestniczyły osoby niepełnosprawne z : DPS „Jędrek” w Opolnie Zdroju, Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Opolnie Zdroju, Pracowni Integracyjnej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury „Bez Barier”, TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, Szkoły Podstawowej w Porajowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni oraz Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi.

Po oficjalnym otwarciu imprezy przez Z-cę Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia do spraw Polityki Regionalnej Panią Bożenę Wojciechowską oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni Pana Adama Ignatowicza, uczestnicy przystąpili do zmagań w przygotowanych specjalnie dla nich konkurencjach. Mogli wykazać się swoją sprawnością podczas skakania w workach czy celnością grając w kręgle lub strzelając do bramki. Po uroczystym nagrodzeniu naszych sportowców dyplomami, pucharami oraz medalami Animatorka Gabarka zaprosiła wszystkich do wspólnej tanecznej zabawy. Organizatorzy zapewnili także słodki poczęstunek w formie ciasta.

Serdecznie dziękujemy Pani Emilii Kurzątkowskiej  za pomoc w organizacji festynu. Dziękujemy również: Marcinowi Woronieckiemu za oprawę muzyczną imprezy oraz pomoc w jej prowadzeniu.