joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

OGÓLNOPOLSKI BIEG "TROPEM WILCZYM" - PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

Więcej…

WYRÓŻNIENIE DLA FOOTBALL ACADEMY BOGATYNIA

W dniach 13-15.01.2017 zespół Football Academy Bogatynia przebywał na corocznej kurso-konferencji Konwent 2017 w Licheniu Starym.
Bardzo miło nam poinformować, że ośrodek Football Academy Bogatynia został zaliczony i uchonorowany przez Centralę FA w kategorii - LOŻA ZASŁUŻONYCH FOOTBALL ACADEMY 2016 - jeden z najdłużej działających ośrodków w Polsce.
Praca całego zespołu przełożyła się na bardzo dobre wyniki spośród blisko 130 ośrodków Football Academy w całej Polsce. To dla nas ogromne wyróżnienie - dziękujemy.
Podziękowania szczególnie kieruję do trenerów, którzy pracowali i pracują na co dzień w bogatyńskim ośrodku - Managerowie i trenerzy - Wojciech Walczak, Wojciech Mikulski, Łukasz Duduć i Maciej Kameduła.
To nasz wspólny wysiłek przełożył się na bardzo dobre wyniki i jest dalszą ogromną motywacją do codziennej pracy.

Więcej…

Relacja z wycieczki autokarowej Sekcji Turystyki Rekreacyjnej BOG-TUR do Dětenic

Wycieczkę w sobotę 14 stycznia br. rozpoczęliśmy nietypowo – w godzinach popołudniowych. Autokarem wypełnionym przez 50 turystów do celu dotarliśmy kwadrans po 17. Były nim Dětenice – czeska miejscowość w okresie Jičín, w Královéhradeckim kraju, opodal miasta Mláda Boleslav. Znane są z barokowego zamku, browaru, w którym waży się piwo od wielu wieków i klimatycznej karczmy urządzonej w średniowiecznej stylu.

Więcej…

SZKOŁY PONADGIMNAJALNE GRAŁY W TENISA STOŁOWEGO

Zwycięstwem dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego i chłopców z Zespołu Szkół Zawodowych  w Bogatyni zakończyły się rozegrane w  11.01.br w Sali LO Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Każda ze szkół miała prawo wystawić do zawodów po 2 ekipy. Do zawodów wśród dziewcząt zgłosiła się drużyna gospodarzy i „Górnika” a wśród chłopców 2 ekipy ZSZ oraz jedna z „Ogólniaka”. Drużyna tenisa stołowego składa się z 3 zawodników (2 w składzie podstawowym i rezerwowy, który może grać w deblu). Pięciosetowe mecze rozgrywane są według zasady - najpierw 2 gry singlowe, następnie debel, a po nim kolejne 2 gry singlowe.

Więcej…