joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Sprawozdanie z Mistrzostw Euroregionu Nysa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 25.10.2014r.

Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc na stałe wpisały się
w kalendarzu bogatyńskich imprez sportowych. 25 października sala widowiskowa Bogatyńskiego Ośrodka Kultury gościła najsilniejszych zawodników z terenu Dolnego Śląska i nie tylko. Do Bogatyni przybyli zawodnicy i zawodniczki z takich miejscowości jak: Poznań, Oława, Złotoryja, Głogów, Lubsko, Międzylesie, Wałbrzych, Żagań, Zgorzelec, Zawidów i inne. Zawody rozegrano w jedenastu kategoriach wagowych i wiekowych. Organizatorem mistrzostw był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Fitness Studio Fit&GymII, Stowarzyszenie Sportowe Gladiator oraz Rada Osiedla NR 1. Końcowa klasyfikacja w poszczególnych kategoriach przedstawiała się następująco:

Więcej…

ŻACY GRALI W ZGORZELCU

26.10 na stadionie w Zgorzelcu odbył się kolejny Turniej Żaków (rocznik 2006-07) organizowany przez OZPN Jelenia Góra, którego gospodarzem była Nysa Zgorzelec. W zawodach tych wzięli udział młodzi piłkarze szkółki piłkarskiej Football Academy Bogatynia.

Do gry zgłoszonych zostało 7 drużyn: gospodarz – Nysa Zgorzelec (2 drużyny), Piast Zawidów, UKS Pieńsk, Granica Bogatynia, FA Zgorzelec i FA Bogatynia. Grano systemem każdy z każdym. Czas gry wynosił 2x6 min. Najlepsze drużyny otrzymały medale oraz drobne upominki. Zgodnie z tradycja nagrodzono również najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika turnieju.

Więcej…

SUKCES FOOTBALL ACADEMY BOGATYNIA W ELIMINACJACH DO MISTRZOSTW POLSKI

W niedzielę 26 października 2014 r. odbył się drugi turniej eliminacji do Mistrzostw Polski Football Academy dla Mikroregionu Południowo-Zachodniego organizowany przez FA Bolesławiec. Do rywalizacji przystapiło 7 drużyn z roczniku 2005/2006. Były to ekipy z Bolesławca, Wałbrzycha, Legnicy, Bogatyni, Lwówka Śląskiego, Leszna, Zgorzelca..

Więcej…

Wędrówki z BOG-TUR, rajd na Popową Skałę

W sobotni poranek 25 października członkowie BOG-TUR wybrali się na pieszą wycieczkę na Popową Skałę( 565 m n.p.m.) koło Hradka w Czechach.
Przed wyjazdem zatrzymaliśmy się pod UMiG aby wesprzeć akcję charytatywną „ Gramy dla Iwony”.
Autobusem pojechaliśmy do Porajowa gdzie czekał na nas nasz kolega Jurek Mikulski, który był naszym przewodnikiem.

Więcej…