joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

GRALIŚMY DLA FRANKA !!

W sobotę 10 marca Football Academy Bogatynia zorganizowała dla drużyn z rocznika 2009/2010 Turniej Charytatywny ,, Gramy dla Frania”,  którego celem była zbiórka środków niezbędnych do przeprowadzenia leczenia  Franka Skryckiego. Do Turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które rywalizowały w 2 grupach. FA Bogatynia znalazła się w grupie z Piastem Zawidów, Slovanem Frydlant i UKS Szklarska Poręba.

 


Wyniki Footabll Academy Bogatynia:

Więcej…

XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix w szachach

10 marca odbył się drugi turniej szachowy o Mistrzostwo Bogatyni w cyklu Grand Prix. Szachiści rozegrali w grupie A 7 rund z tempem 15 minut na partię dla zawodnika, a w grupie B – 6 rund z tempem 30 minut i w grupie C 30 minut na partię dla zawodnika.

Zwyciężyli:


Więcej…

JOANNA PIETRYK WYWALCZYŁA AWANS DO MISTRZOSTW EUROPY W SZACHACH KLASYCZNYCH

Siódme miejsce Joanny Pietryk podczas Mistrzostw Polski dziesięciolatków, zapewniło zawodniczce UKS SP 3 Bogatynia awans do  Mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną w Rydze (Łotwa). O miano najlepszej szachistki w kraju rywalizowało sześćdziesiąt osiem finalistek wyłonionych z ośmiu turniejów makroregionalnych. Mistrzostwa odbyły się w Chrustach, woj. świętokrzyskie.

Więcej…

Bieg Tropem Wilczym - upamiętniający Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 4 marca na terenie Kompleksu Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej odbył się Bieg Tropem Wilczym - upamiętniający Żołnierzy Wyklętych. Na bieg zaprosił Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni Andrzej Rogojsza. Była to już trzecia edycja tego ogólnopolskiego biegu.

Więcej…