joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Biegali na obserwatorze

Dnia 15.10.14r na popularnym „Obserwatorze” rozegrano  Mistrzostwa Miasta i Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Niestety do zawodów zgłosiły się tylko 2 szkoły – SP 1 Bogatynia oraz SP 3 Bogatynia. Różne zdarzenia losowe nie pozwoliły pozostałym szkołom na skompletowanie 9 uczniów, którzy mogliby wystartować w sztafecie. Szkoda bo tak piękne zawody odbyły się trochę w okrojonym składzie.

Więcej…

4 MIEJSCE ŻAKÓW FA BOGATYNIA

W niedzielę 10.10.br na stadionie w Zawidowie odbył się kolejny Turniej Żaków (rocznik 2006-07) jak zwykle wzorowo zorganizowany przez Piast Zawidów o mistrzostwo OZPN Jelenia Góra. W całym turnieju wystartowało 9 drużyn a czas gry wynosił 2x6 min.

Więcej…

Uwaga! Zmiana kolejki ligii ! Termin w październiku odwołany !

W dniu 17 września 2014 roku o godzinie 17:00 na kręgielni w ZSzOI odbyła się IV kolejka Bogatyńskiej Ligi Kręgli. Poniżej zamieszczamy wyniki tych zawodów jak również sumaryczne wyniki całej ligi po 4 kolejkach. Przypominamy, że w łącznej klasyfikacji nie będzie liczony najgorszy wynik z wszystkich kolejek danego zawodnika. UWAGA: NASTĄPIŁA ZMIANA DOTYCZĄCA NASTĘPNEJ KOLEJKI LIGI. TERMIN PAŹDZIERNIKOWY ZOSTAJE ODWOŁANY, A NAJBLIŻSZA KOLEJKA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19 LISTOPADA 2014r O GODZINIE 17:00 I BĘDZIE TO PRZEDOSTATNIA KOLEJKA LIGI. Ostatnia kolejka wraz z uroczystym zakończeniem planowana jest na styczeń 2015 roku. O dokładnym terminie będziemy informować.

Więcej…

Wycieczka rowerowa pod pomnik Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Działoszynie, start 18-10-2014.

Więcej…