joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Udany debiut najmłodszych piłkarzy Fotball Academy Bogatynia

W dniu 23 listopada w Gromadce odbył halowy turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2008, w którym swój debiut miały dzieci Football Academy  Bogatynia z grupy (Beckham) trenera Wojciech Walczaka. Był to ich pierwszy oficjalny występ w barwach szkółki piłkarskiej FA Bogatynia, dzieci były bardzo podekscytowane swoim debiutem a w każdym meczu dawali z siebie ponad 100% ze swoich umiejętności piłkarskich, co miało przełożenie na przebieg wszystkich meczów.

Więcej…

Mistyrzostwa w podciąganiu na drążku oraz w wyciskaniu własnego ciężaru ciała-13-12-2014, zapraszamy

Więcej…

Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej z Okazji Obchodów Dnia Niepodległości

22 listopada 2014r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni odbył się Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej z Okazji Obchodów Dnia Niepodległości zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, w którym uczestniczyli zawodnicy amatorzy piłki nożnej, mianowicie: K5 CARTEL, MARAKANY, MADMEN, CHIŃSKA, CHIŃSKA II i MAGICY.

Więcej…

V kolejka Bogatyńskiej Ligi Kręgli

W dniu 19 listopada 2014 roku o godzinie 17:00 na kręgielni w ZSzOI odbyła się V kolejka Bogatyńskiej Ligi Kręgli. Poniżej zamieszczamy wyniki tych zawodów jak również sumaryczne wyniki całej ligi po 5 kolejkach. Przypominamy, że w łącznej klasyfikacji nie będzie liczony najgorszy wynik z wszystkich kolejek danego zawodnika. Ostatnia kolejka wraz z uroczystym zakończeniem planowana jest na styczeń 2015 roku. O dokładnym terminie będziemy informować.

Więcej…