joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Zawody BMX organizowane na SKATEPARKU 24 maja 2014r

 

Więcej…

Ruszyła Liga Kręgli 2014.

W środę 16 kwietnia na kręgielni przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi odbył się pierwszy turniej z cyklu „Liga Kręgli 2014”. W rozgrywkach wzięło udział 31 osób w tym: 15 kobiet i 16 mężczyzn. Każdy uczestnik wykonywał po 2 kolejki rzutów a o zajmowanym miejscu w danym turnieju decydowała suma zdobytych punktów. Sportowym zmaganiom towarzyszyła dobra zabawa i współzawodnictwo w duchu „Fair Play”.

Więcej…

II Edycja Ligi Przełajowej za nami

Przy pięknej słonecznej pogodzie dn.11.04.br na „Obserwatorze” rozegrany został Indywidualny Bieg Przełajowy „Ku Słońcu” , który był II edycja Ligi Przełajowej Szkół Podstawowych.

Liga składa się z 3 edycji ( jesienny bieg „Złoty Liść” oraz 2 biegi wiosenne), w której zawodnicy zdobywają punkty za poszczególne miejsca. O końcowym sukcesie zawodnika decyduje suma punktów zdobytych podczas wszystkich 3 biegów.

Więcej…

Turniej Piłki koszykowej Szkół Gimnazjalnych „ Orlik 2012 ” 03.04.2014 r.

Turniej odbył się na obiekcie wielofunkcyjnym  „Orlik” w Działoszynie. W rywalizacji brali udział uczniowie z trzech szkół gimnazjalnych. Publicznego Gimnazjum nr 1 w Bogatyni, Gimnazjum nr 3 w Bogatyni oraz uczniowie Gimnazjum w Działoszyniel. Każda ze szkół reprezentowała odmienny styl gry, pozwoliło to na bardziej urozmaicone współzawodnictwo podczas turnieju, a walka o każdy punkt trwała do końca każdego spotkania. Czas gry pozwolił na grę każdemu ze zgłoszonych zawodników, nikt nie został pominięty. Zdobycze punktowe zawodników pozwoliły wyłonić wyróżnionych zawodników: Najlepszego rzucającego, MVP turnieju oraz Najlepszego obrońcę.

Więcej…