joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Wycieczka rowerowa do Wodospadów w Bulovce, 30-07-2016

Więcej…

„Bog-Tur” na wycieczce rowerowej do schroniska Hausmanka ( „U Kozy”) w Czechach.

W sobotę 23-07-2016 r. Sekcja Turystyki Rekreacyjnej „Bog-Tur”, zorganizowała wycieczkę rowerową do schroniska Hausmanka inaczej pub „U Kozy”, który leży między Mnišekim a Raspenavą na wysokości ok. 500 m n. p. m. Lokal został zbudowany w XIX w. przez gajowego Franza Hausmana, następnie po jego śmierci niszczał. Po 1990 r. miłośnik gór Izerskich Jozeph Heidorfer (ksywka Koza) odrestaurował go i od tej pory służy turystą, serwując min: przepyszną golonkę oraz chłodne piwo.

Więcej…

Relacja z wycieczki pieszej do "Curii Vitkov" w Horni Vitkov

W piękną słoneczną sobotę dwudziestego trzeciego lipca br. wybraliśmy się pieszo do Horni Vitkov w Czechach, położonej tuż za Guślarzem, zaledwie kilka kilometrów od Bogatyni. Po godzinie 10-tej, po zrobieniu wspólnej fotki z kolegami rowerzystami, grupą trzynastu osób wyruszyliśmy spod bogatyńskiego liceum do Markocic, a następnie drogą przez las do pobliskiej wioski Horni Vitkov.

Więcej…

Mistrzostwa w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała przeszły do historii

Mistrzostwa w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała przeszły do historii. W sobotę 16 lipca 2016r. na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni zebrali się miłośnicy wyciskania sztangi leżąc. Zawody rozegrano w siedmiu kategoriach wiekowych.
O zwycięstwie decydowała ilość poprawnie wykonanych powtórzeń. Dla najlepszych zawodników organizatorzy przewidzieli pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zwycięzcami swoich kategorii zostali:

Więcej…