joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

V kolejka Bogatyńskiej Ligi Kręgli

W dniu 19 listopada 2014 roku o godzinie 17:00 na kręgielni w ZSzOI odbyła się V kolejka Bogatyńskiej Ligi Kręgli. Poniżej zamieszczamy wyniki tych zawodów jak również sumaryczne wyniki całej ligi po 5 kolejkach. Przypominamy, że w łącznej klasyfikacji nie będzie liczony najgorszy wynik z wszystkich kolejek danego zawodnika. Ostatnia kolejka wraz z uroczystym zakończeniem planowana jest na styczeń 2015 roku. O dokładnym terminie będziemy informować.

Więcej…

SPRAWOZDANIE FUTBOL STOŁOWY 07.11.2014r

7 listopada po raz ostatni w tym roku spotkali się miłośnicy „Futbolu Stołowego”. W zawodach zorganizowanych w Multifunkcjonalnym Centrum Trójstyku w Bogatyni wzięło udział 50 graczy. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Fitness Studio Fit&GymII oraz Stowarzyszenie Sportowe „Gladiator”. Mecze rozgrywane były systemem grupowo-pucharowym. Organizatorzy położyli nacisk na przestrzeganie sportowej rywalizacji i zasad fair play. Po pełnych emocji spotkaniach tuż przed północą wyłoniona została najlepsza czwórka zawodów. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

Więcej…

Relacja z zakończenia sezonu 2014, Sekcji Turystyki Rekreacyjnej „Bog – Tur”.

W Multifunkcjonalnym Centrum Trójstyku, Sekcja Turystyki Rekreacyjnej „Bog – Tur” zorganizowała zakończenie sezonu 2014 w dniu 14-11-2014. Przewodniczący Sekcji powitał zaproszonych gości w osobach: Burmistrza Andrzeja Grzmielewicza, sekretarza U M Daniela Fryca, naczelnika ds. współpracy regionalnej Iwonę Czajkowską, dyrektora O S i R, którym wręczył kubki „Bog – Tur”, członków Rady Osiedlowej nr-7 oraz  Sekcji „Bog-Tur” i przedstawił sprawozdanie z działalności w sezonie 2014.

Więcej…

Dobre zakończenie sezonu FA Bogatynia w Lidze Orlików

We wtorek 11 listopada w Pieńsku odbył się ostatni z turniejów Ligi Orlików rocznika 2004 – 2005. W turnieju oprócz wystawionych przez nas dwóch drużyn FA Bogatynia I, FA Bogatynia II wzięły udział jeszcze takie zespoły jak UKS Pieńsk 92 drużyny), Piast Zawidów, Granica Bogatynia, UKS Skorpiony Lubań, Nysa Zgorzelec. Mecze rozgrywano w 2 grupach  a następnie rozegrano spotkania półfinałowe i o poszczególne miejsca. Bardzo dobrze w tych zawodach wypadły obie drużyny Football Academy Bogatynia.

Więcej…