joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

UKS PATOMSWIM WSPÓLNIE Z CZOŁÓWKĄ ŚWIATOWEGO PŁYWANIA

W dniu 4 października br. na basenie Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu odbył się charytatywny event pływacki na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej pn. „Mistrzowie płyną dla Nepalu”.

Swoją obecnością zaszczycili nas najlepsi polscy pływacy światowego formatu: Agata Korc (wielokrotna rekordzistka Polski), Paweł Korzeniowski (wicemistrz świata), Radosław Kawęcki (aktualny mistrz świata) i Rafał Kusto (mistrz Polski), którzy pływająco włączyli się do inicjatywy wsparcia akcji.

Najliczniejszą grupą byli zawodnicy bogatyńskiego klubu pływackiego, którzy wspólnie z rodzicami przeżywali rywalizację or

Więcej…

DOBRA SKUTECZNOŚĆ ORLIKÓW FA BOGATYNIA

W niedzielę 04.10.br na stadionie w Lubaniu w Bogatyni odbył się kolejny turniej Orlików/ Junior E (rocznik 2005 i mł) w ramach rozgrywek OZPN Jelenia Góra, którego organizatorem była Łużyce Lubań.

W turnieju wystąpiło 7 zespołów – po 2 drużyny Łużyc Lubań, FA Bogatynia, Piast Zawidów, Granica Bogatynia, Nysa Zgorzelec, LTS Leśna. Czas gry wynosił 12 min. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Drużyna Football Academy Bogatynia odniosła 4 zwycięstwa i 2 porażki wykazując się bardzo dobrą skutecznością, strzelając w sumie 14 bramek.

Więcej…

XIV MISTRZOSTWA BOGATYNI W SZACHACH ROZSTRZYGNIĘTE

3 października zakończyły się XIV Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia w szachach w cykluGrand Prix.  109 zawodników  miało okazję rywalizować o zaszczytny tytuł Mistrza Bogatyni.   Rozegrano 7 turniejów od stycznia do października 2015 roku. Do końcowej klasyfikacji wzięto pod uwagę wyniki z 5 najlepszych zawodów.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Więcej…

LIGA PIŁKI NOŻNEJ ORLIK 2012 III kolejka rundy jesiennej 2015

Więcej…