joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości 11.11.2019 r.

W poniedziałek 11 listopada 2019 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji obchodów „Dnia Niepodległości”. W turnieju mogły startować jedynie drużyny z zawodnikami niezrzeszonymi w ligach polskich ani zagranicznych.  Za organizację imprezy odpowiadał Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły: Chińska, Madmen, Green Team i debiutujący Masmix. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. W końcowym rozrachunku zwycięzcami całego turnieju okazała się drużyna Madmen, wyprzedzając kolejno Masmix, Chińską i Green Team. Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez OSiR Bogatynia.

Więcej…

Zakończenie sezonu Football Academy Bogatynia

W miniona niedzielę FA BOGATYNIA zakończyła rundę jesienną rozgrywek turniejowych pod patronatem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Jelenia Góra. Oprócz rozegrania ostatniego turnieju na zawodników, którzy w szczególny sposób swoim uczestnictwem i zaangażowaniem zasłużyli na podziękowania czekała miła niespodzianka. Dzięki uprzejmości właścicieli restauracji HOKER mogliśmy zorganizować podsumowanie jesieni w wykonaniu naszych Żaków i Orlików. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz poczęstunek. Gościem specjalnym zakończenia była oficjalna maskotka Football Academy  – Lemur Julek. Trenerzy Michał Bregin i Patryk Delmaczyński oraz manager Wojciech Mikulski podziękowali zawodnikom  za włożony wysiłek, chęć i poświęcony czas dla obu drużyn. Omówiono również plany na kolejne miesiące pracy. Na spotkaniu panowała bardzo miła atmosfera. Trenerzy oraz managerowie pragną również podziękować rodzicom naszych zawodników, którzy bardzo aktywnie angażują się w kariery swoich pociech.

Więcej…

Halowa piłka nożna z okazji Dnia Niepodległości

 

Więcej…

Relacja z wycieczki ,,Jesień na Łużycach ‘’- 26 października 2019

Dnia 26 października grupa BOG-TUR wybrała się na wycieczkę swoimi samochodami  do Lubania na Rajd Pieszy  ,, Jesień na Łużycach’’ z cyklu imprez ,, Turystyka Łączy Pokolenia ‘’. Grupa zdecydowała się na trasę 15 km  , którą  rozpoczęliśmy  z Batowic Lubańskich , do której musieliśmy dojechać pociągiem . Każdy z uczestników otrzymał znaczek pamiątkowy oraz kartę startową . Trasa wiodła przez  pola , lasy oraz wioski Platerówkę , Siekierczyn i Wesołówkę . Zaskoczyła nas duża ilość uczestników z Polski jak również z zagranicy. Pogoda była słoneczna typowa,, Złota Polska Jesień ‘’ co sprzyjało  przyjemnie wędrować ,a niektórym uczestnikom nawet  udało się  nazbierać grzybów idąc tylko wytyczonym szlakiem . 

Więcej…