joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Sprawozdanie z Mistrzostw w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała oraz w Podciąganiu na Drążku

W sobotę 13.grudnia 2014r. po raz ostatni w tym roku spotkali się miłośnicy sportów siłowych. Na hali OSiR przy ul. Sportowej 8 odbyły się Mistrzostwa w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała oraz w Podciąganiu na Drążku. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Fitness Studio „Fit & Gym II” oraz Stowarzyszenie Sportowe Gladiator. Konkurencje przeprowadzono w kilku kategoriach wiekowych: MŁODZICY wyciskali sztangę ważącą 30kg; JUNIORZY; WETERANI, OLDBOJE i ZAWODNICY NIEPEŁNOSPRAWNI ½ wagę własnego ciała; SENIORZY 100% wagi ciała, a PANIE sztangę ważącą 20kg. W konkurencji podciągania na drążku mogli wystartować wszyscy chętni. Końcowa tabela z miejscami na podium przedstawiała się następująco:

Więcej…

2 MIEJSCE FOOTBALL ACADEMY W GROMADCE

Dnia 14.12 w pięknej Sali w Gromadce odbył się Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2007 zorganizowany przez KS Talent Bolesławiec. W turnieju wzięło udział aż 14 zespołów,  w tym reprezentanci Football Academy Bogatynia. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy, którą nasi chłopcy „przeszli jak burza” (5 zwycięstw i 1 remis). Następnie awansowali do grupy finałowej, w której ulegli minimalnie gospodarzom (późniejszym triumfatorom całej imprezy) 2:3 i wygrali z bardzo silna ekipa COMT 2012 Bolesławiec, zajmując ostatecznie, bardzo dobre, 2 miejsce. Wszystkie mecze w wykonaniu tych młodych piłkarzy stały na wysokim poziomie, było dużo emocji i zabawy. Młodzi adepci piłki walczyli z ogromnym zaangażowaniem od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu – tak z pewnością można w skrócie opisać to, co działo się w Gromadce. Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów medale, najlepsze drużyny puchary, a wyróżniający się zawodnicy statuetki.

Więcej…

Wędrówki z BOG-TUR zwiedzamy Svijany, Hruboskalsko, Jicin i Detenice

W dniu 13 grudnia grupa turystów z BOG-TUR wybrała się na autokarową wycieczkę prowadzoną przez panią Przewodnik Martę Satołę do Czech.
Naszym celem był książęcy browar Rohanów Svijany, znajduje się on we wsi Svijany niedaleko Turnova. Pierwsze informacje o nim pochodzą z 1354 roku a jego właścicielami byli kolejno klasztor cystersów, Jan Wartenberg, Jachym Ondrej Slik, ród Waldstejnów, rodzina Rohanów z Sychrova,  po 1945 roku został skonfiskowany, a potem znacjonalizowany, od 1998 roku stworzono tu spółkę Pivovar Svijany s. r. o. Piwo produkowane jest metodą dekokcyjną, w systemie dwuwarowym, następnie długo dojrzewa w niskich temperaturach. Podstawowe surowce to woda, słód, chmiel i drożdże.

Więcej…

Mikołajkowy Turniej Piłkarski

W dniu 6.12 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni odbył się  Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików/Junior Dł – rocznik 2002 i mł, którego organizatorem był a MKS Granica Bogatynia.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn – gospodarz Granica Bogatynia, Football Academy Bogatynia, Łużyce Lubań, Slovan Hradek, Slovan Frydlant, FK Nova Ves. Grano systemem każdy z każdym. Czas gry wynosił 12 min.

Więcej…