joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

TURNIEJ FOOTBALL ACADEMY BOGATYNIA

Dnia 26.11 w Sali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni odbył się wewnętrzny turniej szkółki piłkarskiej Football Academy Bogatynia. Turniej zorganizowany został przez Radę Osiedla nr 2, w którym udział wzięło 38 zawodników trenujących w FA Bogatynia. Zawodnicy z grupy Beckham, Owen i  Lampard zostali podzieleni na kilka zespołów i rozgrywali swoje mecze wewnątrz każdej grupy. Mecze były bardzo zacięte i dostarczyły wielu emocji zawodnikom oraz rodzicom, którzy bardzo głośno i żywiołowo dopingowali swoje pociechy.

Więcej…

Futbol stołowy, 16-12-2016r, zapraszamy!

Więcej…

Sprawozdanie z działalności Sekcji Turystyki Rekreacyjnej „Bog-Tur” w sezonie 2015/2016

W 2016 r. Sekcja Turystyki Rekreacyjnej „Bog – Tur”, rozpoczęła trzeci rok w czteroletniej kadencji (druga kadencja) w niezmienionym składzie zarządu:

Zarząd

-Sławomir Kałka – przewodniczący
- Stanisław Turczyński – I zastępca ds. rowerowych
- Bogusława  Baranowska – zastępca ds. pieszych
- Roman Marszałek – zastępca
- Urszula Giza – skarbnik
- Eugeniusz Kubica – członek zarządu
- Robert Zambrowski – członek zarządu

Więcej…

Odwiedzamy ciekawe miejsca w okolicy

Na wycieczkę pod hasłem Odwiedzamy ciekawe miejsca w okolicy wybraliśmy się na drugi dzień po Święcie Niepodległości. Spod bogatyńskiego liceum, siedmioosobową grupą wyruszyliśmy o godzinie 10 w kierunku Markocic, i dalej w kierunku Granicznego Wierchu / Lyseho vrchu – najwyższej góry bogatyńskiego zakątka. Czeski wierzchołek osiąga 643 m n.p.m., a cały masyw, wraz z Guślarzem, jest najdalej na zachód wysuniętym grzbietem Gór Izerskich. Przed II wojną światową na szczycie góry działała restauracja i wieża widokowa – dawny wiatrak. Dziś niestety w ruinie, a cała wierzchowina jest zastawiona wiatrakami produkującymi prąd.

Więcej…