joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Wycieczka rowerowa do Wodospadów w Bulovce 28-05-2016

Więcej…

XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix w szachach

14 maja odbył się piaty turniej szachowy o Mistrzostwo Bogatyni w cyklu Grand Prix. Szachiści rozegrali w grupie A i B 7 rund z tempem 10 minut plus 5 sekund za każde wykonane posunięcie na partię dla zawodnika, a najmłodsi w grupie C grupie C 15 minut na partię dla zawodnika.

Więcej…

Dzieci ze szkół podstawowych walczyły o medale w lekkiej atletyce

Dnia 16.05.16r na stadionie OSiRu w Bogatyni odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Gminy w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

W zawodach udział wzięło 64 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy. Każdy zawodnik mógł wystartować tylko w jednej konkurencji. Oprócz klasyfikacji indywidualnej prowadzona była również klasyfikacja drużynowa. Każdy zawodnik który zajął miejsca 1-8 zdobywał punkty dla swojej szkoły.

Więcej…

Wałbrzyskie perły raz jeszcze

Kolejna grupa BOGatyńskich TURystów odwiedziła Książ i wałbrzyską palmiarnię

Sobotni poranek 14 maja 2016 r. przywitał nas błękitnym niebem ozdobionymi promieniami słońca. Zapowiadał się piękny dzionek. Zebraliśmy się w grupę 26 osób by wyjechać na wycieczkę do zamku Książ i sąsiadującej z nim palmiarni w wałbrzyskim Lubiechowie. Trasa do Wałbrzycha przez Czechy była niezwykle widokowa – podziwialiśmy "plecy" wspaniałych Karkonoszy.

Więcej…