joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Sprawozdanie Zawody na Skateparku 01.07.2017

1 Lipca br. bogatyński Skatepark gościł miłośników jazdy na deskorolkach, hulajnogach, BMX-ach i rolkach. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach – do 16 lat i +16 lat. Dodatkowo sędziowie przyznawali nagrodę za najlepszy „BEST TRICK”. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy na co dzień specjalizujący się w jeździe na deskorolkach i hulajnogach, przedstawiając zebranej publiczności wiele trików i ewolucji. W kolejnym starcie swoje umiejętności zaprezentowali miłośnicy BMX-ów. Jako ostatni wystartowali rolkarze – wykonując szereg mrożących krew w żyłach przejazdów, w których nie zabrakło widowiskowych wyskoków połączonych z różnymi kombinacjami.

Więcej…

Spływ kajakowy rzeką Izerą

W dniu 1 lipca 2017 grupą  50 osób  z  BOG-TUR  udała  się  autokarem do Małej Skały w Czechach na spływ rzeką Izerą . Pogoda  nas przywitała chmurkami ale mimo to  w dobrych humorach rozpoczęliśmy naszą przygodę z kajakami .

Miejscowość Malá Skála położona jest na obu brzegach Izery. Jej najbardziej charakterystycznym  punktem są ruiny  wzniesionego na pobliskiej skale zamku Vranov – Pantheon, majestatycznie górujące nad całą miejscowością. Pierwsze pisemne wzmianki o Malé Skále pochodzą już z 1382 roku.

Więcej…

Turniej Tenisa Ziemnego, 15-16 lipca 2017, zapraszamy!

Więcej…

W lipcu strzelnica sportowa otwarta dla wszystkich dzieci codziennie

Więcej…