joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

20 maja odbyły się Mistrzostwa w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała

W sobotę 20 maja odbyły się Mistrzostwa w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała. Cała rywalizacja odbyła się na Siłowni Fitness Studio Fit&Gym II. Do zawodów przystąpiło 33 zawodników. Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiały się następująco:

Więcej…

Trzy złote i dwa brązowe medale bogatyńskich szachistów na Mistrzostwach Dolnego Śląska w szachach szybkich

Jak co roku ekipa bogatyńskich szachistów zmierzyła się z najlepszymi szachistami z Dolnego Śląska w szachach szybkich. Zawody odbyły się w dniach 20 – 21 maja w Świdnicy. W Mistrzostwach uczestniczyło 173 zawodników zrzeszonych w Dolnośląskim Związku Szachowym,  a szachiści  rozgrywali swoje partie w grupach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Więcej…

Odbyła się druga kolejka Bogatyńskiej Ligi Kręgli 2017

W piątek 19 maja 2017 odbyła się druga kolejka Bogatyńskiej Ligi Kręgli 2017. Kobiety i mężczyźni w swoich kategoriach walczyli w sportowej atmosferze o najlepsze wyniki a tym samym miejsce w ogólnej klasyfikacji Ligi, która zakończy się pod koniec roku.  Poniżej przedstawiamy aktualną klasyfikacje w kategoriach kobiet i mężczyzn. Już teraz serdecznie zapraszamy na III kolejkę w dniu 9 czerwca 2017 o godzinie 18:00.

Więcej…

X Olimpiada Sportowa Przedszkolaków 27-05-2017, zapraszamy!

Więcej…