joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

Wycieczka rowerowa do zamków Świecie i Czocha. 01-01-2016, zapraszamy

Więcej…

Gimnazjum nr 2 Mistrzem Bogatyni

Dnia 23.09.br na boisku „Orlik” w Działoszynie  rozegrane zostały Mistrzostwach Miasta i Gminy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców.
W zawodach wystartowała rekordowa liczba 6 szkół gimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Bogatynia.
Mecze rozgrywano w 2 grupach, z których 2 najlepsze drużyny awansowały do półfinału. Zwycięzcy zmierzyli się w finale a przegrani zagrali o braowy medal. Trzecie drużyny z grup rozegrały spotkanie o 5 miejsce. Najlepszą drużyną okazali się reprezentanci Gimnazjum nr 2, którzy pokonali w finale Gimnazjum nr  1 – 1:0. W meczu o brąz chłopcy z Działoszyna pokonali Niepubliczne Gimnazjum 6:0. Na 5 miejscu zameldowali się reprezentanci Porajowa, którzy wygrali z ZSPiG Bogatynia (Trzciniec) po serii rzutów karnych 2:0 (w meczu było 1:1).  

Więcej…

I EDYCJA LIGI PRZEŁAJOWEJ ZA NAMI

Dnia 19.09, przy zachmurzonym niebie i lekko padającym deszczu,  na stadionie OSiR w Bogatyni rozegrany został Indywidualny Bieg Przełajowy „Złoty Liść” , który był I edycja Ligi Przełajowej Szkół Podstawowych sezonu 2016/17.

Liga składa się z 3 edycji ( jesienny bieg „Złoty Liść” oraz 2 biegi wiosenne „Witaj Wiosno” i „Ku Słońcu”), w której zawodnicy zdobywają punkty za poszczególne miejsca. O końcowym sukcesie zawodnika decyduje suma punktów zdobytych podczas wszystkich 3 biegów.

Więcej…

Wycieczka rowerowa do Wielkiej Beczki, start 24-09-2016, godzina 9:00

Więcej…