joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

OSiR poszukuje do pracy Wychowawców na drugi tydzień Ferii Zimowych 2020

Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje do pracy wychowawców na drugi tydzień Ferii Zimowych 2020 (17.02-21.02.) na „Akcję Zima” organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.
Zajęcia odbywać się będą we wszystkich Szkołach Podstawowych w naszej Gminie w godz.10:00-14:00.
Wychowawcą mogą zostać osoby które ukończyły 18 rok życia i mają co najmniej średnie wykształcenie. Mogą to być nauczyciele czynni zawodowo lub osoby z wykształceniem pedagogicznym. Funkcję tę mogą pełnić również instruktorzy harcerstwa w stopniu co najmniej przewodnika, trenerzy i instruktorzy sportowi oraz pracownicy turystyki kwalifikowanej, czyli np. piloci wycieczek, przewodnicy górscy.
Kontakt telefoniczny: 75 77 31 343 wew. 23
Zapewniamy umowę zlecenie.

ZAPISY NA BIEG TROPEM WILCZYM, CZAS START !!!

Więcej…

PUCHAR BOGATYNI W FUTBOLU STOŁOWYM

W piątek 20 grudnia w Bogatyńskim Ośrodku Kultury zostały rozegrane kolejne rozgrywki o Puchar Bogatyni w Futbolu Stołowym. Frekwencja tego dnia dopisała, a do rywalizacji przystąpiło 15 drużyn. Mecze rozgrywano systemem – każdy z każdym. Od początku poziom całego turnieju stał na bardzo wysokim poziomie. Mecze były zacięte, pełne dramaturgii i zwrotów akcji co spowodowało, że na zwycięzcę całego turnieju trzeba było czekać do samego końca. O zwycięstwie w całym turnieju zadecydowało zwycięstwo w bezpośrednim mecz, ponieważ drużyny „Śmigło” i „Masmix” zdobyły taką samą ilość punktów. Ciekawie było także w walce o brąz, gdzie trzy drużyny miały teoretyczne szanse na zajecie trzeciego miejsca. Ostatecznie to „Pierasy” mogli cieszyć się z najniższego stopnia podium. Dziękujemy bardzo Panu Arkadiuszowi Junikowi za świetną oprawę muzyczną oraz restauracji „Rucola Pizza E Pasta” za przepyszny catering. Organizatorem całego turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Więcej…

ROZSTRZYGNIĘCIE XVIII MISTRZOSTW MIASTA I GMINY BOGATYNIA W SZACHACH!

W sobotę, 14 grudnia odbył się ostatni, szósty turniej szachowy o Mistrzostwo Bogatyni w cyklu „Grand Prix”.
W turnieju udział wzięło aż 84 szachistów.
Wielu z nich zdobyło, lub podniosło swoje kategorie szachowe. Są to Damian Gąsiorowski –IV, Wojciech Majchrzak –IV, Jonatan Drozdek – V, Szymon Twardochleb – IV, Hubert Księżyk – IV, Mariusz Karmasz – IV, Jakub Staniszewski – IV, Vit Litos – V, Radosław Kurkiewicz – V, Karol Zaremba – V, Julian Stelmach – V, Aleksander Węsławowicz – V, Filip Zemankiewicz – V, Hanna Cerek – V, Marcela Dziadosz – V, Małgorzata Warisela – V.
Szachiści z grupy A rozegrali 7 rund, natomiast z grup B i C – 5 rund.

Więcej…