joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

SP 3 Bogatynia zdeklasowała rywali

Dnia 28.03.br na Sali ZSzOI w Bogatyni rozegrane zostały Mistrzostwach Miasta i Gminy Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

W zawodach wystartowało 5 szkół z terenu Gminy Bogatynia. Drużyny rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Wszystkie spotkania były bardzo zacięte i dostarczyły wielu niezapomnianych emocji ich uczestnikom. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, najlepsi okazali się chłopcy z bogatyńskiej „Trójki”, którzy wygrali 3 spotkani i jedno zremisowali.

Więcej…

Tego jeszcze nie było. Strzelcy kulowi z Bogatyni zdeklasowali konkurencję zdobywając 6 medali.

W dniu 26.03.2017 roku na strzelnicy myśliwskiej „Knieja” w Bronówku odbyły się Klubowe Zawody Strzeleckie z Broni Kulowej, dolnośląskiego Klubu Strzeleckiego „Czak” DZW-LOK we Wrocławiu.
W konkurencji pistolet sportowy zawodnicy z Bogatyni zajęli całe podium zdobywając kolejno: Andrzej Szreder – złoty medal, Dominik Jaruszewski – srebrny medal i Eugeniusz Wawrzyńczak brązowy medal.
W konkurencji karabin sportowy Andrzej Szreder zdobył złoty medal a Jarosław Bem medal brązowy.
W konkurencji pistolet centralnego zapłonu Andrzej Szreder wywalczył srebrny medal.

Więcej…

Sprawozdanie Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Trójboju Siłowym 18.03.2017

W sobotę 18 marca br. w Bogatyni na hali OSiR odbyły się Mistrzostwa Euroregionu Nysa
w Trójboju Siłowym. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Fitness Studio fit&Gym II oraz Stowarzyszenie Sportowe Gladiator. W Rywalizacji uczestniczyło 38 zawodników podzielonych na 6 kategorii. Wynik w poszczególnych grupach przedstawiają się następująco:

Więcej…

Plan wycieczek rowerowych na 2017 r