joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

2 złota i 1 brąz dla badmintonistów z bogatyńskiej „Trójki”.

Bogaty w sukcesy tydzień zaliczyli młodzi badmintoniści ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni. W zakończonych Drużynowych Mistrzostwach Województwa zdobyli 3 medale w tym aż 2 złote.

Na finałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie (taka jest pełna nazwa tych zawodów dla klas 7-8), które odbyły się 27 listopada we wrocławskiej hali sportowej Hasta La Vista, reprezentacja SP 3 Bogatynia zdobyła złoty medal. W składzie zwycięskiej drużyny zagrali: Kacper Krawczyk, Wojciech Pająk i Łukasz Medycki.

Więcej…

Kolejny bardzo udany występ zawodników Gromu

Zawody ”Praga NEXTGEN NEXTLEVEL 23.11.2019” to kolejna impreza sportowa, w której udział wzięli sportowcy Klubu Sportowego Grom Bogatynia.  Po raz kolejny podopieczni Pawła i Kornelii Darłak nie zawiedli staczając emocjonujące walki, dzięki którym sześciokrotnie stawali na zasłużonym podium. Ze złotymi krążkami wrócili: Oliwia Malcow, Kamil Samelski, Michał Ostrowski oraz Olivier Twardziszewski. Srebro zdobyła Emilia Kaszycka  a brąz wywalczył Łukasz Mikuć. Ogromną walecznością wykazali się również najmłodsi zawodnicy, dla których był to pierwszy start w tej rangi zawodach. Wiktor Ksykiewicz, Mateusz Strózik, Dawid Balcer i Hubert Piekarski uplasowali się tuż za podium zdobywając piąte miejsca. Ponadto Kamil Samelski został uznany przez Organizatora jako najlepszy zawodnik walczący w kategorii junior.

Więcej…

Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości 11.11.2019 r.

W poniedziałek 11 listopada 2019 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji obchodów „Dnia Niepodległości”. W turnieju mogły startować jedynie drużyny z zawodnikami niezrzeszonymi w ligach polskich ani zagranicznych.  Za organizację imprezy odpowiadał Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły: Chińska, Madmen, Green Team i debiutujący Masmix. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. W końcowym rozrachunku zwycięzcami całego turnieju okazała się drużyna Madmen, wyprzedzając kolejno Masmix, Chińską i Green Team. Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez OSiR Bogatynia.

Więcej…

Zakończenie sezonu Football Academy Bogatynia

W miniona niedzielę FA BOGATYNIA zakończyła rundę jesienną rozgrywek turniejowych pod patronatem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Jelenia Góra. Oprócz rozegrania ostatniego turnieju na zawodników, którzy w szczególny sposób swoim uczestnictwem i zaangażowaniem zasłużyli na podziękowania czekała miła niespodzianka. Dzięki uprzejmości właścicieli restauracji HOKER mogliśmy zorganizować podsumowanie jesieni w wykonaniu naszych Żaków i Orlików. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz poczęstunek. Gościem specjalnym zakończenia była oficjalna maskotka Football Academy  – Lemur Julek. Trenerzy Michał Bregin i Patryk Delmaczyński oraz manager Wojciech Mikulski podziękowali zawodnikom  za włożony wysiłek, chęć i poświęcony czas dla obu drużyn. Omówiono również plany na kolejne miesiące pracy. Na spotkaniu panowała bardzo miła atmosfera. Trenerzy oraz managerowie pragną również podziękować rodzicom naszych zawodników, którzy bardzo aktywnie angażują się w kariery swoich pociech.

Więcej…