joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

KOLEJNE ZWYCIĘSTWA MŁODZIKÓW FA BOGATYNIA

W ostatnich dniach swoje mecze w Lidze Terenowej Młodzików OZPN Jelenia Góra, rozegrała drużyna FA Bogatynia (rocznik 2002 – 2003). Młodzicy pod wodzą trenera Adriana Pawelczyka i Macieja Kameduły, w sobotę 13.09 pokonali w Leśnej piłkarzy tamtejszego LTS 6:1, a we wtorek 16.09 na własnym boisku zwyciężyli Piasta Zawidów 5:1.

Więcej…

German SKATEBOARDING JAM 4-10-2014, zapraszamy!

Więcej…

„Turniej o Mistrzostwo Orlika 2012”

Dnia 12 września br. przy ulicy Ogrodowej 2 w Zatoniu na kompleksie boisk Orlik odbył się Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Orlika w kategorii chłopcy z rocznika 2003-2004. W zawodach wzięło udział pięć szkół z Miasta i Gminy Bogatynia – Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa w Opolnie Zdroju, Szkoła Podstawowa w Porajowie, Szkoła Podstawowa w Działoszynie.  Deszcz nie rozpieszczał organizatorów i uczestników turnieju lecz warunki pogodowe zmieniły się wraz z przyjazdem ekip, atmosfera zrobiła się gorąca a  aura idealna do gry w piłkę nożną. Zawody otworzył  Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Konrad Wysocki. Drużyny rozegrały dziesięć spotkań między sobą w systemie „ każdy z każdym” . Każdy mecz obfitował w zdrową i sportową rywalizację w duchu zasady fair play.  W zawodach padło łącznie 19 bramek.

Więcej…

Udany występ Żaków FA Bogatynia

W niedzielę 14.09 br na boisku we Wleniu odbył się kolejny Turniej Żaków (rocznik 2006-07) organizowany przez Pogoń Wleń o mistrzostwo OZPN Jelenia Góra. W zawodach tych wzięli udział najmłodsi piłkarze szkółki piłkarskiej Football Academy Bogatynia. Do gry zgłoszonych zostało 8 drużyn: gospodarz – Pogoń Wleń, FA Bogatynia, Granica Bogatynia, MOSiR Skorpiony Lubań, Olsza Olszyna Lubańska, UKS Pieńsk, Pri Bazalt Włókniarz Mirsk, LTS Leśna. Drużyny podzielono na 2 grupy a następnie rozegrano mecze o miejsca. Czas gry wynosił 10 min.

Więcej…