joomla 1.6

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

PIERWSZY WIOSENNY WYSTĘP ŻAKÓW FA Bogatynia

W niedzielę 19.04 na stadionie w Bogatyni odbył się Turniej Żaków (rocznik 2006-07) organizowany przez OZPN Jelenia Góra, którego gospodarzem była Granica Bogatynia.

W zawodach tych, zawodnicy szkółki piłkarskiej Football Academy Bogatynia zanotowali bardzo dobry zajmując wysokie  3 miejsce. Cały turniej wygrała bezkonkurencyjna Nysa Zgorzelec, która odniosła komplet zwycięstw. W zawodach wystąpiło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. Po meczach grupowych rozegrano mecze półfinałowe a następnie mecze o miejsca. W turnieju wzięły udział – Granica Bogatynia (2 drużyny), FA Bogatynia, Nysa Zgorzelec, Piast Zawidów, UKS Pieńsk, FA Zgorzelec i Slovan Hradek. Czas gry wynosił 2x7 min.

Więcej…

Gramy dla Hani – Turniej piłki nożnej

Dnia 18.04.2015r. odbył się turniej piłki nożnej – Gramy dla Hani, organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Zawody odbyły się w miłej atmosferze na obiekcie sportowym „ Orlik 2012” w Działoszynie. Cztery Drużyny grały dla Hani wspomagając przysłowiowym groszem leczenie chorej dziewczynki. Dziękujemy ekipom za udział w turnieju. Kolejność końcowa: 1. Chińska, 2. K5 Cartel, 3. Zryw Bratków, 4. Motocross. Warto podkreślić, że kolejność rywalizacji nie była najważniejsza, lecz szczytny cel, jakim było dołożenie cegiełki przez każdego uczestnika.

Więcej…

Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Trójboju Siłowym Bogatynia 18.04.2015

VIII Otwarte Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Trójboju Siłowym przeszły do historii. Zawody z łącznym wynikiem 690 kg wygrał Damian Sieradzki z Lubuskiej Federacji Strong-Man. Mistrzostwa rozegrano w sześciu kategoriach wiekowych, punktację prowadzono wg. Klasyfikacji Wilks’a. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Fitness Studio Fit&Gym II oraz Stowarzyszenie Sportowe Gladiator. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Więcej…

Wycieczka roweroa do Wodospadów w Bulovce - 25.04.2015, zapraszamy!

Więcej…