joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

GOŚCINNA BOGATYNIA

19.10.br na stadionie OSiR w Bogatyni kolejny turniej rozegrali Orlicy (rocznik 2004-05) organizowany przez Football Academy Bogatynia i OZPN Jelenia Góra.

W zawodach tych, wystapiło 6 zespołów (2 zespoły gospodarzy FA Bogatynia, Granica Bogatynia, Nysa Zgorzelec, Łużyce Lubań, Skorpiony Lubań, które rywalizowały ze sobą  systemem każdy z każdym. Czas gry 2x7 min

Więcej…

Wycieczka rowerowa pod pomnik Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Działoszynie

W przededniu 30 rocznicy, męczeńskiej śmierci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, Sekcja Turystyki Rekreacyjnej „Bog – Tur”, zorganizowała szczególną wycieczkę rowerową do Działoszyna pod pomnik Ks. Jerzego.
W tamtejszym kościele Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko odprawił mszę prymicyjną, swoją Pierwszą mszę po święceniach kapłańskich.

Więcej…

Biegali na obserwatorze

Dnia 15.10.14r na popularnym „Obserwatorze” rozegrano  Mistrzostwa Miasta i Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Niestety do zawodów zgłosiły się tylko 2 szkoły – SP 1 Bogatynia oraz SP 3 Bogatynia. Różne zdarzenia losowe nie pozwoliły pozostałym szkołom na skompletowanie 9 uczniów, którzy mogliby wystartować w sztafecie. Szkoda bo tak piękne zawody odbyły się trochę w okrojonym składzie.

Więcej…

4 MIEJSCE ŻAKÓW FA BOGATYNIA

W niedzielę 10.10.br na stadionie w Zawidowie odbył się kolejny Turniej Żaków (rocznik 2006-07) jak zwykle wzorowo zorganizowany przez Piast Zawidów o mistrzostwo OZPN Jelenia Góra. W całym turnieju wystartowało 9 drużyn a czas gry wynosił 2x6 min.

Więcej…