joomla 1.6

Najbliższe Wydarzenia

No current events.

SMS INFO

SMS INFO

Organizacje Sportowe

Organizacje Sportowe

FIT & GYM II Fitness Club

patomswim

 

taekwondo

 

 

 

szerszen

 

 

 

Bog-tur

 

 

 

 

 

 


Designed by Joomla! Slider

KOLEJNY WYSTĘP ŻAKÓW POGONI MARKOCICE

17.04 na stadionie w Lubaniu odbył się kolejny Turniej Żaków (rocznik 2005-07) organizowany przez OZPN Jelenia Góra, którego gospodarzem były Łużyce Lubań. W zawodach tych wzięli udział młodzi piłkarze Pogoni Markocice, którzy , na co dzień trenują w szkółce piłkarskiej Football Academy Bogatynia.

Do gry zgłoszonych zostało 7 drużyn: gospodarz - Łużyce Lubań (2 drużyny), Nysa Zgorzelec, Piast Zawidów, LTS Leśna, Granica Bogatynia i Pogoń. Grano systemem każdy z każdym. Czas gry wynosił 2x6 min. Nie prowadzono, zgodnie z nowym regulaminem OZPN, oficjalnej tabeli z punktacją, a jedynie wyłaniani byli najlepsi zawodnicy z poszczególnych zespołów.

Więcej…

„Trójka” podwójnym Mistrzem w 4-boju lekkoatletycznym

Dnia 16.04.14r na stadionie OSiRu w Bogatyni zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta i Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Najlepszą ekipą zarówno wśród dziewcząt  i chłopców okazali się reprezentanci bogatyńskiej „Trójki”. Srebro wywalczyły dziewczęta oraz chłopcy z „Jedynki”. Męski brąz pojechał do Działoszyna.

W 4-boju LA na wynik drużyny składa się suma 5 najlepszych wyników ( w zawodach może startować 10 osób) uzyskanych przez zawodników z których każdy startuje w 4 konkurencjach – bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 metrów (dziewczyny) i 1000 metrów (chłopcy). Rezultaty uzyskane w poszczególnych konkurencjach przeliczane są na punkty wg tabel wielobojowych. Najlepsi zawodnicy muszą wykazać się niezwykłą sprawnością zarówno w skoku, rzucie i biegach i należą do najwszechstronniejszych sportowców w swojej kategorii wiekowej.

Więcej…

Monster Chalaoupa Show 26 i 27 kwietnia zapraszamy !

Więcej…

Zawody BMX organizowane na SKATEPARKU 24 maja 2014r

 

Więcej…