0W sobotę, 22 lutego, w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni, odbył się sportowy bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych. Zaproszeni zostali przedstawiciele DPS „Jędrek”, POW w Opolnie-Zdroju, Pracowania Integracyjna „ Bez barier”, TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, SP Porajów-oddział integracyjny, SP 3 w Bogatyni-oddział integracyjny, PP 3 w Bogatyni-oddział integracyjny.

 

Po oficjalnym otwarciu imprezy przez Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Pana Adama Ignatowicza oraz Panią Wiceburmistrz Bożenę Wojciechowską, wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali przez prowadzących bal, Marcina Woronieckiego i Animatorkę Gabarkę, do wspólnej zabawy.

Na naszych gości czekały specjalnie przygotowane na ten dzień atrakcje, można było pograć w koszykówkę, piłkę nożną czy wykonać sobie tatuaż lub maskę karnawałową.
Na koniec imprezy każdy z uczestników udekorowany został pamiątkowym medalem a przedstawiciele placówek otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy, ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.
W tak specjalnym dniu organizator zapewnił również dla wszystkich słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty.
Nad bezpieczeństwem oczywiście czuwała obsługa medyczna.
Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za możliwość spędzenia z Wami dnia w tak miłej atmosferze.