W sobotę 19 września 2020 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni odbył się Międzynarodowy Singlowy Turniej Tenisa Ziemnego. Na zawodach pojawili się gracze z Pieńska, Zgorzelca, Bogatyni oraz z Czech. Rozgrywki toczyły się w systemie grupowo-pucharowym, dzięki temu każdy z grających miał okazje do zagrania przynajmniej kilku pojedynków. Po zwycięstwach w grupach, w pojedynkach półfinałowych Krzysztof Burbo pokonał znakomicie dysponowanego tego dnia Dawida Marciszewskiego natomiast Adam Bukiel zwyciężył Michala Raichla z Czeskiego Hradka nad Nysą. W meczu o trzecie miejsce Michał Raichl pokonał Dawida Marciszewskiego. W meczu finałowym Bogatynianin Krzysztof Burbo pokonał Adama Bukiela ze Zgorzelca w stosunku 6:4, 6:3 i został zwycięzcą całego turnieju. Były to już drugie w tym miesiącu międzynarodowe zawody tenisowe (tydzień wcześniej odbył się turniej deblowy). Imprezy takie są znakomitą okazją do nawiązywania kontaktów z graczami z Czech oraz Niemiec. Turnieje te dofinansowane były ze środków finansowych Miasta i Gminy Bogatynia w ramach Gminnego Programu Współpracy Transgranicznej.