1W sobotę, 17 października 2020 roku na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Sportowej 8 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bogatyni w Badmintonie. Zjawiło się wielu graczy, którzy w aktywny sposób postanowili spędzić dzień na sportowo. Zawody rozgrywane były w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn oraz AMATOR kobiet i mężczyzn.

System rozgrywek grupowo-pucharowy gwarantował każdemu uczestnikowi udział w kilku meczach. Rywalizacja była zacięta ale w przyjaznej i miłej atmosferze. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała obsługa medyczna, ale na szczęście odbyło się bez żadnych interwencji. Najlepsi gracze z poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ostatecznie zwycięzcami zostali w kat OPEN mężczyzn: 1. Dariusz Miłoszewski, 2. Łukasz Medycki, 3. Dominik Szantyka. W kategorii OPEN kobiet: 1. Amelia Burbo, 2. Oliwia Grass. W kategorii AMATOR mężczyzn: 1. Goran Burbo, 2. Hubert Paszkiewicz, 3. Dariusz Miłoszewski (Junior). W kategorii AMATOR kobiet: 1. Agnieszka Mikulska, 2. Hanna Gorczyca.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.