od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

W słoneczny, niedzielny poranek 5 września 2021 roku w Bogatyni odbyła się druga edycja Biegu Ulicznego "Bogatyńska Dycha". Bieg organizowany był w ramach projektu Region Trójziemi, Sport bez granic, Sport bez barier - współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Ponad setka biegaczy wystartowała na dystansach 5 km oraz 10 km. W tym roku bieg poprowadzony został po nowej atestowanej trasie. Trasa o stosunkowo płaskim profilu sprzyjała biciu wielu rekordów życiowych. Zwycięzcą biegu został Vit Pavlista z Czech a najszybszą kobietą, jego rodaczka Michaela Vojtekova. Bieg główny został poprzedzony "Biegiem Krasnala", przeznaczonym dla najmłodszych sportowców, których kilkudziesięciu zgłosiło się na starcie. Niebawem pełna relacja z biegu z bardzo obszerna galerią zdjęć i wyniki poszczególnych podkategorii. Pełne wyniki dostępne już teraz na stronie: https://www.super-sport.com.pl/