od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

W czwartek 11 listopada 2021 roku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Narodowego Święta Niepodległości na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyn: Chińska, Madmar, Masmix, Amica Gagarina, rywalizując w systemie każdy z każdym i rozgrywając sześć meczy. Warto podkreślić, że o drugim, trzecim i czwartym miejscu zadecydowała „mała tabelka”, świadczy to o bardzo wyrównanej grze tych zespołów. Wszystkie drużyny zagrały bardzo dobrą piłkę nożną w sportowej atmosferze i duchu „fary play”. Kolejność końcowa: 1.Chińska, 2. Madmar, 3. Masmix, 4. Amica Gagarina. Najlepszym Bramkarzem został Oktawian Majewski, Najlepszym Strzelcem Dawid Więckiewicz, Najlepszym zawodnikiem Mateusz Iwanowski. Uroczystego otwarcia i zakończenia zawodów dokonali Burmistrz Miasta i Gminy Pan Wojciech Dobrołowicz oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Adam Ignatowicz. Dla pierwszych trzech drużyn zostały wręczone nagrody. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz poczęstunek w postaci pizzy. Podziękowania dla usługi medycznej Iza-Med za czujność nad bezpieczeństwem wszystkich zgromadzonych oraz głównego sędziego turnieju Pana Zenona Lickiego. Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich drużyn, które stworzyły znakomite sportowe widowisko.