od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Zawody Pucharu Bogatyni w Futbolu Stołowym przeszły do historii. W piątkowy wieczór 17 grudnia br. w Restauracji „Atena” Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbył się turniej mikołajkowy w popularne piłkarzyki. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Sety liczono do 6 punktów po czym następowała zmiana stron. Wygrywała drużyna, która jako pierwsza zdobyła dwa duże punkty. Gościem honorowym zawodów był Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Pan Wojciech Dobrołowicz. Końcowa klasyfikacja rozgrywek przedstawiała się następująco: Zwycięzcami turnieju została drużyna „ŚMIGŁO” druga lokata przypadła „PIERASOM”, a na trzecim miejscu uplasowała się ekipa „OMIKRONY”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji i zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.