od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

We wtorek 18 stycznia 2022 w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia w Mini Piłce Nożnej. W zawodach udział wzięły drużyny ze szkół w Opolnie Zdroju, SP1 Bogatynia, SP3 Bogatynia i SP4 Bogatynia. Rozgrywki toczyły się w formule „każdy z każdym: mecz + rewanż”. Najlepszą drużyną okazali się młodzi piłkarze ze szkoły SP3 Bogatynia, wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła SP1 Bogatynia, a trzecie SP4 Bogatynia. Na czwartym miejscu rozgrywki zakończyli gracze z Opolna Zdroju. Trzy najlepsze drużyny zdobyły puchary, gracze otrzymali pamiątkowe medale i słodycze ufundowane przez OSiR Bogatynia. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody organizowane w naszym mieście.