od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Po poniedziałkowych rozgrywkach w koszykówce dziewcząt, we wtorek 12 kwietnia 2022 do zmagań o Mistrzostwo Miasta i Gminy Bogatynia klas VII-VIII przystąpili chłopcy. Do zawodów, które również odbyły się w SP1 w Bogatyni zgłosiły się drużyny z czterech szkół: SP1, SP3, SP4 oraz SP z Porajowa. W całym turnieju rozegrano sześć spotkań w formule „każdy z każdym”. Najlepsza drużyną turnieju zostali chłopcy z SP3 Bogatynia, którzy wyprzedzili w łącznej klasyfikacji kolejno: SP Porajów, SP1 Bogatynia oraz SP4 Bogatynia. Uczestnicy odebrali pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.