od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

W sobotę̨ 14 maja na stadionie przy ul. Białogórskiej 28 w Bogatyni odbyła się̨ III edycja Bogatyńskiego Biegu Australijskiego. Do startu w zgłosiło się̨ 52 biegaczy. Formuła biegu polegała na pokonywaniu okrążeń na bieżni (400 m), po każdym okrążeniu odpadała ostatnia osoba i tak, aż do wyłonienia zwycięzcy. Wśród Pań najlepsza okazała się Ewelina Krawiec, która wyprzedziła Barbarę Teodorowicz oraz Annę Choję. Wśród Panów najlepszy okazał się Tomasz Olejnik, który wyprzedził Daniela Firleta oraz Daniela Serafina. Dużą popularnością cieszył się także bieg dla dzieci na dystansie 400 m. Poprzedzający biegi główne, wyścig maluchów, pokonało aż 32 małych sportowców. W tym biegu mieliśmy samych zwycięzców. Każdy uczestnik niezależnie od kategorii dostał pamiątkowy medal oraz ręcznie wypisany przez Pana Adama Kusiaka certyfikat. Najlepsi biegacze i biegaczki w biegu głównym otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę̨ i przyjazną atmosferę̨.