od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

W sobotę 21 maja 2022 roku odbył się Mecz Piłki Nożnej na Orliku w Zatoniu przy ul. Ogrodowej 2. Organizatorem meczu był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. W spotkaniu wzięły udział drużyny Chińska oraz Madmar. Obie ekipy zagrały bardzo dobrą, wyrównaną piłkę nożną w sportowej atmosferze i duchu „fair play”. Zagrano 2x30 minut a po końcowym gwizdku sędziego wynikiem 10:8 zwyciężyła drużyna Madmar. Podczas zakończenia wręczono puchary i dyplomy. Na koniec każda drużyna otrzymał poczęstunek. Podziękowania dla usługi medycznej Iza-Med za czujność nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników oraz głównego sędziego Pana Marcina Koczkodaja. Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich zawodników oraz uczestników , którzy stworzyli znakomite sportowe widowisko.