od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

We wtorek 22 listopada 2022 w Szkole Podstawowej w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia Szkół Podstawowych klas VII-VIII w Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział cztery szkoły: SP3 Bogatynia, SP Porajów, SP5 Bogatynia i SP Opolno Zdrój. System rozgrywek „każdy z każdym” gwarantował wszystkim drużynom rozegranie trzech spotkań. Zwycięzcami całego turnieju okazali się gracze z SP3 Bogatynia, którzy w końcowej klasyfikacji wyprzedzili kolejno: SP5 Bogatynia, SP Porajów i SP Opolno Zdrój. Wszyscy gracze otrzymali pamiątkowe medale i słodkie przekąski ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Poniżej krótka galeria oraz końcowa tabela. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy.