od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Zapytanie ofertowe OSiR/ZP-1/2022
Dyrektor OSiR w Bogatyni zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości szacunkowej do 130 000 zł, w celu wyłonienia wykonawcy na zasadach konkurencyjnych, na dostawę oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni ul. Białogórska 28 w ilości 20 000 litrów.

Termin składania ofert: do dnia 18.03.2022 r.

Miejsce oraz termin składania ofert:
Ofertę należy złożyć/przesłać w siedzibie Zamawiającego - Ośrodek Sportu Rekreacji ul. Białogórska 28, 59-920 Bogatynia, w Sekretariacie.

Ofertę można złożyć również drogą elektrowniczną - w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, lub w formie elektronicznej kopi (skan podpisanej wersji papierowej oferty) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

1. Zapytanie ofertowe

2. Projekt umowy

3. Formularz ofertowy