od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Przypominamy, że od 1 października można korzystać z możliwości wynajmu hali OSiR.

Cena w stosunku do ubiegłego roku nie uległa zmianie i wynosi 40,00 zł za 1 godzinę w tym należny podatek vat.

Osoby, stowarzyszenia, kluby i inne jednostki nie posiadające dowodu wpłaty od 1 października 2021 roku nie będą mogły korzystać z sali i infrastruktury.

Płatności za wynajem sali gimnastycznej można dokonać w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Dnia 23 września 2021 roku na Orliku w Zatoniu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Orlika organizowany przez Ośrodek Sportu i rekreacji w Bogatyni. W rozgrywkach wzięły udział dzieci z rocznika 2009 i młodsze tj. uczniowie szkół podstawowych klas 6 i poniżej. Zawody rozegrały cztery szkoły w systemie „ każdy z każdym”. Łącznie zagrano sześć spotkań, które obfitowały w znakomite akcje. Bez względu na rezultaty uczestnicy stworzyli wspaniałą, sportową atmosferę. Turniej przebiegał w słonecznej jesiennej aurze. Integracja zawodników zakończyła się wspólnym posiłkiem w postaci pizzy. Na koniec wręczono pamiątkowe puchary, dyplomy oraz medale. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach. Kolejność końcowa: 1. SP3, 2. SP Porajów, 3. SP 5, 4. SP Działoszyn.